مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4747 -تاریخ انتشار : شنبه 02 مرداد 1395 -ساعت : 15:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برای دومین سال پیاپی اعطا شد؛

تندیس زرین سرآمدی به مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری مترو

مازندشورا: برای دومین سال پیاپی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به عنوان "روابط عمومی سرآمد" انتخاب و موفق به اخذ "تندیس زرین" شد.

مازندشورا:

بلدیه|طبق ممیزی انجام شده بر اساس مدل تخصصی شده EFQM و رای هیئت داوران و ممیزان در پنجمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، "مدیریت ارتباطات و بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه"برای دومین سال پیاپی به عنوان "روابط عمومی سرآمد" انتخاب شد و لوح "تندیس زرین" را دریافت کرد.
این تندیس زرین و چهارستاره سرآمدی در روابط عمومی پس از آن به مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران اعطا شد که بخش های مختلف فعالیت این مدیریت در دوره یکساله، توسط ممیزان این آئین رصد شد و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه توانست در معیار های مخاطب گرایی، مدیریت فرآیندی، مسئولیت اجتماعی، توسعه سطح همکاری، مشارکت با محیط پیرامون ، یادگیری نوآوری و بهبود مستمر، تجهیز و نوسازی منابع انسانی،نتیجه گرایی، رهبری و نحوه مدیریت و... امتیاز های لازم را کسب کند.
 
گفتنی است ، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در سال ٩٣ نیز توانسته بود در بخش اطلاع رسانی این مراسم حائز رتبه برتر شود. این مدیریت سپس در سال ٩٤ تندیس سیمین و در سال جاری تندیس زرین روابط عمومی سرآمد را از آن خود کرد


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت - ارتباطات - برداری - تندیس - الملل - تهران - عمومی - روابط - سرآمد - گرایی - پیاپی - دومین - ممیزان - سرآمدی -

نظر شما در مورد : تندیس زرین سرآمدی به مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری مترو

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها