تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 47478 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتبارآرم طرح ترافیک تا پایان فروردین 97

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: آرم طرح ترافیک سال 96 فقط تا پایان فروردین 97 معتبر است.

مازندشورا:محسن پورسیدآقایی افزود: به منظور رفاه حال شهروندان، مجوزهای طرح ترافیک 96 تا پایان فروردین ماه اعتبار دارد و از تاریخ اول اردیبهشت ماه امسال فقط مجوزهای 97 مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد هستند.
وی ادامه داد: سامانه ثبت نام مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک تهران به نشانی http:// my.tehran.ir راه اندازی شده است.
پورسیدآقایی تصریح کرد: در این مرحله تمامی متقاضیان با ورود به سامانه نسبت به ثبت مشخصات فردی خود اقدام کرده و می توانند پس از ثبت نام کد کاربری دریافت کنند.
به گفته وی، تاکنون افزون بر 23 هزار متقاضی در سامانه طرح ترافیک تهران ثبت نام کرده اند و روزانه بیش از 2 هزار متقاضی جهت ثبت نام به سامانه مراجعه می کنند که با توجه به حجم سنگین مراجعه خطاهای در سامانه رخ می دهد، به همین جهت تاکید می شود شهروندان از آخرین نسخه های مرورگرها استفاده کرده و نسبت به ثبت اطلاعات خودرو و مشخصات فردی با دقت اقدام کنند.
معاون شهردار تهران گفت: با توجه به اینکه فروش سالیانه طرح ترافیک افراد حقیقی در طرح جدید حذف شده و تمامی متقاضیان باید بصورت روزانه نسبت به خرید آرم طرح ترافیک جهت تردد در محدوده مرکزی شهر اقدام کنند، پیشنهاد می کنیم شهروندان در این ایام تعطیلات که تراکم فعالیت با اینترنت کم بوده، با صبوری و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام مشخصات خود و خودرو اقدام کنند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ترافیک #سامانه #اقدام #مشخصات #محدوده #تهران #شهروندان #متقاضی #روزانه #خودرو #پایان #مراجعه #فروردین #پورسیدآقایی #تمامی #متقاضیان #مجوزهای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعتبارآرم طرح ترافیک تا پایان فروردین 97

*

*


X https://sport45.site/