مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 47482 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

4 هتل در دماوند ساخته می شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار دماوند گفت: باهدف توسعه شهر و کسب درآمدهای پایدار نسبت به صدور مجوز ساخت چهار هتل دراین شهرستان اقدام کرده است.

مازندشورا:عباس صفری اظهارداشت : شهرداری دماوند با صدور مجوز ساخت چهار هتل به ویژه مجموعه هتل آویشن به‌عنوان منحصر به‌ فردترین هتل‌ آپارتمان‌های ایران، گام های موثری در راه توسعه برداشته است.
وی با اشاره به تهیه طرح جامع سرمایه‌گذاری به‌عنوان قدمی مؤثر در حوزه شهری خاطرنشان کرد: در این طرح شناسایی املاک در اختیار این شهرداری و شهروندان به‌منظور تعریف کاربری‌ها با قابلیت سرمایه‌گذاری مشخص شده است و به‌عنوان یک محور محرک توسعه می‌تواند در راستای رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی شهر با استفاده از بخش خصوصی نقش مؤثری ایفا نماید.
وی با بیان اینکه بودجه سال 97 شهرداری دماوند با داشتن رشد 5 درصدی، از 77 میلیارد تومان در سال 96 به 80 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است ، تصریح کرد: که از این میزان، بیش از 55 درصد بودجه به بخش عمرانی اختصاص یافته است. 
وی با بیان این نکته که بودجه سال 96 شهرداری دماوند 95 درصد تحقق پیدا کرده، افزود: با توجه به تحقق بودجه 73 میلیارد تومانی سال گذشته، این میزان با افزایش 7میلیارد تومانی در سال 96 محقق شده است. 
شهردار دماوند به خدمات پیش بینی شده امسال اشاره کرد و گفت: حوزه حمل و نقل شهری، ترافیک، ترمینال برون شهری، نصب علائم ترافیکی، خط کشی معابر و همچنین اجرای طرح پارکبان و اصلاح هندسی معابر پرخطر میادین، دوربرگردان و پرداخت الکترونیکی وتاکسیرانی از خدمات در حوزه حمل و نقل می باشند.
وی همچنین طراحی پل ورودی شهر دماوند جهت کاهش ترافیک سه‌راهی منطقه گیلاوند در سال 97 و توسعه فضای سبز و پارک‌های بزرگ شامل پارک خانواده، پارک پویش و دانش، پارک کوثر و شهربازی را از جمله بوستان های مهم و اجرا شده در حوزه شهری دانست.
صفری با بیان اینکه رویکرد بودجه سال جاری شهرداری دماوند بخش عمرانی است، تصریح کرد: عمده پروژه های مهم پیش بینی شده در بودجه سال 97 بررسی و تکمیل پروژه های ناتمام سال گذشته، توسعه فضای سبز و همچنین تعریض خیابان های اصلی شهر، اصلاح معابر و معضلات شهری و... معطوف می باشد. 
شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر 100هزار نفر در 45 کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است؛این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، ازجنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از 2 بخش مرکزی و رودهن تشکیل می شود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دماوند - بودجه - شهرداری - توسعه - همچنین - معابر - به‌عنوان - میلیارد - شهرستان - استان - ترافیک - تهران - پروژه - اصلاح - خدمات - میزان - اینکه - سرمایه‌گذاری - اشاره - تومان - افزایش - تومانی - عمرانی - تصریح - گذشته -

نظر شما در مورد : 4 هتل در دماوند ساخته می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*