تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 47485 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افتتاح فاز نخست تونل"آرش- اسفندیار"

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از افتتاح قریب الوقوع فاز نخست پروژه زیرگذر آرش- اسفندیار خبر داد و گفت: فاز اول این پروژه تا پایان فروردین ماه سال جاری زیر بار ترافیکی می رود.

مازندشورا:پیروز حناچی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر تهران افزود: زیرگذر مدرس که آرش شرقی را به آرش غربی متصل می کند، می تواند در کاهش بار ترافیک سنگین این محدوده بسیار مؤثر باشد.

گفتنی است تونل آرش - اسفندیار به طول 1300 متر، ششمین تونل شهر تهران است که خیابان آرش، بلوار اسفندیار و بزرگراه نیایش را به هم متصل می کند.

پس از بازدید محمدعلی نجفی شهردار تهران از پروژه مقاوم سازی و تبدیل وضعیت پل کریمخان، روند بازدید میدانی مدیران شهری از کارگاه های عمرانی پایتخت امروز نیز ادامه یافت و پیروز حناچی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بخش های مختلف پروژه احداث پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی بازدید به عمل آورد.
بازدید میدانی از پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی در حالی صورت پذیرفت که این پروژه در مرحله تکمیل پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش متمرکز شده است و پیش بینی می شود فعالیت های باقی مانده این پل 570 متری که طولانی ترین سازه پروژه احداث تقاطع های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی به شمار می آید، تا پایان اردیبهشت ماه سال 1397 به سرانجام برسد.


انجام اقدامات تکمیلی روی پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش و همچنین زیرسازی رمپ غرب به جنوب تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه امام علی(ع) از دیگر اقداماتی است که این روزها در پروژه احداث پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی جریان دارد.


بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل 7 دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و 3 دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که با بهره برداری از آن، مجموعه‌ای از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی کل پروژه از مرز 82 درصد فراتر رفته است و بخش های قابل توجهی از این پروژه هم اکنون زیر بار ترافیک قرار دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #بلوار #بزرگراه #غیرهمسطح #شیرازی #تقاطع #تهران #بازدید #عمرانی #اسفندیار #احداث #دستگاه #میدانی #پیروز #ترافیک #حناچی #پایتخت #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افتتاح فاز نخست تونل"آرش- اسفندیار"

*

*


X https://sport45.site/