تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 47487 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعلام زیباترین میدان و پاکترین معبرتهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون شهردار تهران گفت: از شهروندان خواسته ایم تا بهترین میدان از نظر گل‌آرایی و بهترین معبر از نظر پاکیزگی را از طریق سامانه 137 به شهرداری تهران معرفی کنند.

مازندشورا:حسن رباطی در بازدید از این نوروزگاه با بیان اینکه شهرداری در برنامه استقبال از نوروز امسال، برنامه مدون 30 روزه‌ای تدارک دیده است، گفت: یک بخش آن بخش فرهنگی، اجتماعی، هنری و بخش دیگر توجه به هنرهای همچون موسیقی، هنرهای تجسمی و نمایشی بوده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۴ ایستگاه منطقه‌ای و ۳ ایستگاه نوروزگاه شهر تهران در برج میلاد، مرقد امام خمینی(ره) و بلوار کشاورز تدارک دیده شده است، افزود: امیدوارم شرایطی فراهم شود که فصل بهار که مصادف با اعیاد ماه رجب است، مراسم‌های خوبی برگزار شود.

معاون شهردار تهران در خصوص اینکه به همین منظور در بوستان‌ها مکان‌هایی برای اجرای موسیقی زنده نیز تدارک دیده ایم، ادامه داد: امسال به بحث شادی‌آفرینی در شهر توجه خاصی شده است.

وی در خصوص استقرار ایستگاه اطلاع‌رسانی نوروزی در ۱۲ ورودی شهر تهران ادامه داد: ۹۷ ایستگاه به یمن سال ۹۷ در مناطق ۲۲گانه برای اطلاع رسانی از اماکن دیدنی شهر تهران در نظر گرفته شده است. همچنین گشت‌های یک روزه و نیم روزه نیز برای گشت و گذار شهروندان و مسافران نوروزی از اماکن تاریخی، بوستان‌ها، پل طبیعت و ... در روزهای تعطیل تدارک دیده شده است.

رباطی به آذین بندی خیابان ها و معابر اصلی شهر تهران در روزهای ابتدایی سال و ایام نوروز اشاره کرد و گفت: چراغانی و آذین بندی معابر سبب می شود تا چهره شهر تغییر کند.

معاون امور مناطق شهرداری تهران با بیان اینکه از شهروندان خواسته ایم تا بهترین میدان از نظر گل‌آرایی و بهترین معبر از نظر پاکیزگی را از طریق سامانه 137 به شهرداری تهران معرفی کنند، یادآور شد: در این نظرسنجی ۵ گذرگاه و میدان اصلی را به عنوان بهترین‌ها انتخاب می‌کنیم تا در نهایت از مسئولین این گذرگاه ها و میادین برگزیده تقدیر شود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #تدارک #اینکه #ایستگاه #میدان #شهرداری #مناطق #نوروزی #اماکن #شهروندان #گذرگاه #بهترین #معابر #روزهای #ادامه #معاون #امسال #نوروز #برنامه #نوروزگاه #هنرهای #رباطی #اشاره #موسیقی #بوستان‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعلام زیباترین میدان و پاکترین معبرتهران

*

*


X https://sport45.site/