تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 18:41

کد مطلب: 47491 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توجه به نشاط اجتماعی در برنامه های نوروزی

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: می توانیم از ظرفیت های موجود شهر تهران که در حقیقت اطلسی از همه فرهنگ ها و اقوام و ادیان ایرانی است، به نحو مطلوبی در مناسبت های ملی مان همانند نوروز یا سایر مناسبت ها و اعیاد مذهبی استفاده کنیم.

مازندشورا: سیدحسن رسولی با اشاره به بازدید خود از سطح شهرتهران در ایام نوروز افزود: مجموعه مدیریت شهری در ایام نوروز در مقایسه با گذشته با رویکرد جدیدی عمل کرده و فضا و منظر شهر را برای استفاده شهروندان و گردشگرانی که از سراسر کشور به تهران می آیند، متفاوت تر از سال های گذشته کرده است.

این عضو شورای شهر با تاکید بر این موضوع که در نوروز97 توجه ویژه ای به شادی و نشاط اجتماعی شده است، افزود: نقاط مرکزی شهر در روزهای ابتدایی سال فوق العاده شلوغ و پرتراکم است و خودروهایی با پلاک های شهرستان در نقاط مرکزی شهرتهران و حوالی پارک شهر، بازارتهران، میدان امام خمینی(ره) و میدان حسن آباد و سایر نقاط تردد داشتند، زیاد بود.

وی با بیان اینکه به نظر من نوروزگاه امسال با آغاز خوبی در روزهای ابتدایی سال شروع شد، گفت: ما می توانیم از ظرفیت های موجود شهر تهران که در حقیقت اطلسی از همه فرهنگ ها و اقوام و ادیان ایرانی است به نحو مطلوبی در مناسبت های ملی مان همانند نوروز یا سایر مناسبت ها و اعیاد مذهبی استفاده کنیم.

رسولی با تاکید بر اینکه باید با ایجاد یک نیازسنجی مناسب، رویدادهایی را همانند آنچه در بلوار کشاورز امروز رخ می دهد خلق کنیم، بیان کرد: این موضوع باعث می شود شهروندان و گردشگران علاوه بر اینکه اوقات فراغتشان را سپری می کنند، از این جلوه ها و نمادها نیز بهره ببرند.

این عضو شورای پنجم شهر تهران با تاکید بر اینکه به نظر من این برنامه آغاز خوبی است، خاطرنشان کرد: اما باید تلاش کنیم، در سال های آینده هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی گسترش بیشتری پیدا کند.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #اینکه #تاکید #نوروز #شورا #مرکزی #روزهای #میدان #مناسبت #موضوع #همانند #ابتدایی #شورای #شهرتهران #رسولی #برنامه #افزود #گذشته #شهروندان #استفاده #اجتماعی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توجه به نشاط اجتماعی در برنامه های نوروزی

*

*


X https://sport45.site/