تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 18:47

کد مطلب: 47494 چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه اندازی اتوبوس سیار "نوروز خوانی "

مازندشورا: شهردارآنلاین: بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون پیشنهاد داد: در راستای بهره مندی از ظرفیت هنر،اتوبوس سیار "نوروز خوانی "راه اندازی و در مناطق مختلف برنامه اجرا شود.

مازندشورا:"جواد انصافی"در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهرداری تهران اظهار داشت: بسیار خوشحالم که شهر تهران در استقبال از بهار و میزبانی از میهمانان نوروزی و گردشگران، بسیار خوب آماده  شد،هر چند در این میان وجود کاستی هایی را نیز نمی توان انکار کرد.

وی افزود: ای کاش از امکانات تبلیغی شهر چون بیلبوردها در راستای توسعه گردشگری،تهرانگردی و معرفی جاذبه های دیدنی شهر استفاده می شد هر چند من در بعضی از مناطق مشاهده کردم که از این فضا و امکانات تبلیغی در این راستا استفاده شده اما باید این رویکرد در کل شهر و همه مناطق محقق می شد.

این بازیگر و کارگردان تئاتر بیان کرد: به نظرم باید یک اتوبوسی طراحی،آماده و به صورت سیار در نقاط مختلف شهر تهران تردد کند و برنامه "نوروز خوانی"اجرا شود.

انصافی خاطر نشان کرد: در ماه های اخیر شاهد تغییراتی در شهرداری تهران بودیم و علیرغم اینکه در جریان هستم ستاد گردشگری با محدودیت زمانی و امکاناتی تشکیل شد اما واقعا تلاش دوستان در این ستاد چشمگیر و مثال زدنی است و مراکز گردشگری و تفریحی به خوبی معرفی می شود.

 این  هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری  در پاسخ به این سوال که آیا هنر می تواند در رونق گردشگری موثر باشد،گفت:قطعا هنر می تواند در تقویت بخش گردشگری شهر تهران کارساز باشد،برگزاری آیین های مناسبتی در قالب تئاتر خیابانی،شعر خوانی، نوروز خوانی و ...می تواند عاملی برای جذب گردشگر به تهران باشد و باید از ظرفیت هنر و هنرمند در این بخش بهره برد.

انصافی تاکید کرد:هنر علاوه بر اینکه در رونق گردشگری و تزریق نشاط به جامعه موثر است می تواند در ارتقاء آگاهی بخشی عمومی در حوزه های مختلف موثر باشد، بسیاری از آموزش و فرهنگ سازی ها را می توان در قالب برنامه های نمایشی، تئاتری و یا ساخت فیلم،انیمیشن و .... ارائه کرد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #گردشگری #تواند #خوانی #نوروز #انصافی #مختلف #تئاتر #هنرمند #مناطق #اینکه #برنامه #تبلیغی #شهرداری #نوروزی #بسیار #امکانات #معرفی #استفاده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه اندازی اتوبوس سیار "نوروز خوانی "

*

*


X https://sport45.site/