آتش زدن کالاهای داخلی با استفاده از کالاهای خارجی

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 18:49

کد مطلب: 47495 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد

آتش زدن کالاهای داخلی با استفاده از کالاهای خارجی

مازندشورا: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبری بزرگوار در سال‌های گذشته به از بین بردن و آتش‌زدن کالای قاچاق تاکید کردند، این مسئله یعنی اینکه کالای خارجی دارد تولید داخلی را آتش می زند و تولید داخل رونق نمی‌گیرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، آیت‌الله علی معلمی عصر امروز در دیدار مدیران اوقاف مازندران با وی با بیان اینکه دستگاه وقف بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: تشکیلات اوقاف یک تحرک و پویایی در درون خود ایجاد کرده و رویه روبه جلویی را پیش می‌برد.


وی بر پیگیری وضعیت بیمارستان رازی قائم‌شهر و ساماندهی امامزاده یوسف رضا(ع) تاکید کرد و افزود: باید در اجرای احکام قضاسی محکم ایستادگی کرد تا حقی از موقوفات ضایع نشود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با توجه به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به سال حمایت از کالای ایرانی  اظهار کرد: حمایت از ولایت فقیه تنها با شعار و حرف محقق نمی‌شود بلکه اگر واقعا تابع ولایت فقیه هستیم باید روحیه مطالبه‌گری داشته باشیم.


امام جمعه قائم‌شهر ادامه داد: هر جا مسؤولان اجرایی کشور طبق وصیت امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل می‌کنند باید حمایت و تشویق شوند و اگر خلاف آن عمل کنند باید از آنان مطالبه‌گری داشته باشیم.


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبری بزرگوار در سال‌های گذشته به از بین بردن و آتش‌زدن کالای قاچاق تاکید کردند، این مسئله یعنی اینکه کالای خارجی دارد تولید داخلی را آتش می زند و تولید داخل رونق نمی‌گیرد.


گفتنی است؛ در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام حیدری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گزارشی از اقدامات شاخص اوقاف استان در سال 96 و طرح نوروزی آرامش بهاری ارائه کرد.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رهبر #رهبری #اوقاف #مازندران #خبرگان #مجلس #کالای #نماینده #حمایت #مطالبه‌گری #ولایت #استان #مطالبه #تولید #باشیم #اظهار #خارجی #داخلی #کالاهای #خیریه #دیدار #قائم‌شهر #اینکه #تاکید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آتش زدن کالاهای داخلی با استفاده از کالاهای خارجی

*

*


X https://sport45.site/