تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 21:00

کد مطلب: 47500 چاپ به اشتراگ گذاشتن

باغ‌وحش خرم‌آباد بازگشایی شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: باغ‌وحش خرم‌آباد بازگشایی‌شده و کار خود را انجام می‌دهد.

مازندشورا:رضا آریایی با اشاره به اینکه باغ وحش «کاسیت» بام خرم آباد باز است و مشکل خاصی ندارد، اظهار داشت: پیش از این حیوان ها باهم درگیر شده بودند و یکی از آن ها دچار جراحت شده بود، که قفس آن ها جدا شده و قرنطینه شده اند و تحت درمان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر باغ وحش خرم آباد کار خود را انجام می دهد، تصریح کرد: شهرداری محوطه باغ وحش را نظافت کرده است و این باغ وحش فعال است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه پس از تعطیلات نوروز به صورت کامل در مورد باغ وحش خرم آباد تصمیم گیری می شود، افزود: شورای شهر خرم آباد زیر بار مسئولیت باغ وحش نرفته است اما اداره کل دامپزشکی لرستان اعلام کرده که می تواند باغ وحش را به بخش خصوصی واگذار کند و فرد متقاضی این موضوع را نیز دارد.

آریایی با اشاره به اینکه ما نیز از سرمایه گذاری که باغ وحش خرم آباد را به صورت استاندارد اداره کند، در آن هزینه کند و به مردم خدمات ارائه بدهد و در مقابل بلیت ورود به باغ وحش را بفروشد، استقبال می کنیم، گفت: با این اقدام هم برای افراد اشتغال زایی می شود هم به تغذیه، درمان و بهداشت حیوانات باغ وحش رسیدگی می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اداره کل دامپزشکی لرستان به روال گذشته کار مراقبت و نگهداری از باغ وحش خرم آباد را انجام می دهد، تصریح کرد: پس از تعطیلات به صورت مفصل روی واگذاری باغ وحش به بخش خصوصی و نحوه مدیریت آن کار می کنیم.

بر اساس این گزارش،  باغ وحش «کاسیت» خرم آباد به علت عدم رعایت استاندارد های زیست محیطی و بهداشتی در تاریخ ۵ فروردین٩٧ توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان تعطیل شده بود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اینکه #اداره #لرستان #دامپزشکی #خصوصی #استاندارد #تعطیلات #تصریح #اشاره #کاسیت #درمان #آریایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باغ‌وحش خرم‌آباد بازگشایی شد

*

*


X https://sport45.site/