هراز و کندوان قفل شد/ انسداد محور هراز برای تخلیه بار ترافیکی/ کندوان تا اطلاع ثانوی یک‌طرفه است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 47505 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران:

هراز و کندوان قفل شد/ انسداد محور هراز برای تخلیه بار ترافیکی/ کندوان تا اطلاع ثانوی یک‌طرفه است

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:35 امروز از آمل به تهران و بالعکس برای تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره وضعیت ترد خودروها در محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:35 دقیقه امروز از آمل به تهران و بالعکس برای تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد.

وی با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان، اضافه کرد: این محدودیت نیز تا اطلاع ثانوی و باتوجه به کاهش حجم خودروها و بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه مسافران نوروزی از محور سوادکوه به‌عنوان محور جایگزین می‌توانند تردد کنند، تصریح کرد: در حال حاضر تردد خودروها از هزارچم تا تونل کندوان از شمال به جنوب بسیار سنگین است.

قدمی ادامه داد: آمد و شد خودروها در محدوده پارک جنگلی از مسیر شمال به جنوب و همچنین محدوده لاسم تا تکاور مسیر جنوب به شمال بسیار سنگین است.

وی با اعلام اینکه آمد و شد خودروها در محدوده شیرگاه تا پل‌سفید به‌صورت نیمه‌سنگین و سایر نقاط پرحجم است، اضافه کرد: تردد در محور کیاسر به‌صورت عادی و روان جریان دارد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: مهم‌ترین موضوع توجه به مدیریت سفر است که لازمه این کار این است که مسافران قبل از آغاز و هنگام بازگشت از سفر وضعیت راه‌ها را استعلام کنند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #خودروها #کندوان #مازندران #محدوده #ترافیکی #اعلام #اطلاع #ثانوی #بسیار #مسافران #سنگین #به‌صورت #اینکه #ادامه #امروز #وضعیت #تخلیه #اضافه #یک‌طرفه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هراز و کندوان قفل شد/ انسداد محور هراز برای تخلیه بار ترافیکی/ کندوان تا اطلاع ثانوی یک‌طرفه است

*

*


X https://sport45.site/