مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 47510 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 فروردین 1397 -ساعت : 08:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برنامه‌ای برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های مازندران ندارم/در مسیر درستی قرار داریم

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

برنامه‌ای برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های مازندران ندارم/در مسیر درستی قرار داریم

مازندشورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت:برنامه جدی برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان ندارم و آموزش و پرورش استان در مسیر صحیحی قرار دارد و این حاصل تلاش همه مدیران و معاونان و رؤسای اداره کل است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عسکری نیکزاد بعد از ظهر امروز با حضور در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آموزش و پرورش امکانات خوبی را در اختیار دارد و برای ارائه خدمات بهتر با نیروهای خود در خدمت مسافران نوروزی است.

وی ادامه داد: برای رفاه حال مسافران مدارس را در سه رده تجهیز کردیم و در اختیار مسافران قرار دادیم.

مدیرکل آموزش  پرورش مازندران افزود: 40 پایگاه را با 389 مدرسه شامل 3 هزار و 14 کلاس و 183 سوئیت در سراسر استان برای مسافران تجهیز شد.

این مسؤول اظهار کرد: آموزش و پرورش سالانه برای مسافران نوروزی مکان‌هایی را فراهم می‌کند و هزینه‌هایی در این بخش انجام می‌دهد و درآمد حاصل از آن برای آموزش و پرورش رضایت مسافرانی است که از این فضاها استفاده می‌کنند.

نیکزاد بیان کرد: سیاست‌های آموزش و پرورش در بلندمدت و با برنامه‌های طولانی مدت به نتیجه می‌رسد برنامه‌های مدیرکل قبلی را دنبال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: سیاست‌های آموزشی به گونه‌ای نیست که با فعالیت یک نفر به نتیجه برسد بلکه کار جمعی و گروهی باعث پیشرفت و توسعه می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: از آغاز طرح نوروزی تا روز گذشته 83 هزار و 290 نفر، 249 هزار و 870 نفر روز و 23 هزار و 126  خانوار در استان اسکان یافتند و رشد 14 درصدی  نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت.

این مسؤول با بیان اینکه  مشکل آموزش و پرورش در منابع مالی است و از بدو تاسیس تاکنون با مشکل مالی و کسری بودجه مواجه بود، ادامه داد: سال گذشته آموزش و پرورش کمترین دریافتی را از لحاظ از منابع ملی داشت اما خللی در تعلیم و تربیت بوجود نیامد.

نیکزاد گفت: برنامه جدی برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان ندارم و آموزش و پرورش مازندران در مسیر صحیحی قرار دارد و این حاصل تلاش همه مدیران و معاونان و رؤسای اداره‌کل است.

86035/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرورش - آموزش - آموزش و پرورش - مازندران - مسافران - مدیرکل - نوروزی - مدیران - ادامه - نیکزاد - نتیجه - برنامه‌های - گذشته - منابع - تغییر - سیاست‌های - سیاست - استان - اختیار - اظهار - شهرستان - ندارم - خدمات - تجهیز - مسؤول -

نظر شما در مورد : برنامه‌ای برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های مازندران ندارم/در مسیر درستی قرار داریم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*