برنامه‌ای برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های مازندران ندارم/در مسیر درستی قرار داریم

تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 فروردین 1397 - ساعت : 08:53

کد مطلب: 47510 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

برنامه‌ای برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های مازندران ندارم/در مسیر درستی قرار داریم

مازندشورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت:برنامه جدی برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان ندارم و آموزش و پرورش استان در مسیر صحیحی قرار دارد و این حاصل تلاش همه مدیران و معاونان و رؤسای اداره کل است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عسکری نیکزاد بعد از ظهر امروز با حضور در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آموزش و پرورش امکانات خوبی را در اختیار دارد و برای ارائه خدمات بهتر با نیروهای خود در خدمت مسافران نوروزی است.

وی ادامه داد: برای رفاه حال مسافران مدارس را در سه رده تجهیز کردیم و در اختیار مسافران قرار دادیم.

مدیرکل آموزش  پرورش مازندران افزود: 40 پایگاه را با 389 مدرسه شامل 3 هزار و 14 کلاس و 183 سوئیت در سراسر استان برای مسافران تجهیز شد.

این مسؤول اظهار کرد: آموزش و پرورش سالانه برای مسافران نوروزی مکان‌هایی را فراهم می‌کند و هزینه‌هایی در این بخش انجام می‌دهد و درآمد حاصل از آن برای آموزش و پرورش رضایت مسافرانی است که از این فضاها استفاده می‌کنند.

نیکزاد بیان کرد: سیاست‌های آموزش و پرورش در بلندمدت و با برنامه‌های طولانی مدت به نتیجه می‌رسد برنامه‌های مدیرکل قبلی را دنبال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: سیاست‌های آموزشی به گونه‌ای نیست که با فعالیت یک نفر به نتیجه برسد بلکه کار جمعی و گروهی باعث پیشرفت و توسعه می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: از آغاز طرح نوروزی تا روز گذشته 83 هزار و 290 نفر، 249 هزار و 870 نفر روز و 23 هزار و 126  خانوار در استان اسکان یافتند و رشد 14 درصدی  نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت.

این مسؤول با بیان اینکه  مشکل آموزش و پرورش در منابع مالی است و از بدو تاسیس تاکنون با مشکل مالی و کسری بودجه مواجه بود، ادامه داد: سال گذشته آموزش و پرورش کمترین دریافتی را از لحاظ از منابع ملی داشت اما خللی در تعلیم و تربیت بوجود نیامد.

نیکزاد گفت: برنامه جدی برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان ندارم و آموزش و پرورش مازندران در مسیر صحیحی قرار دارد و این حاصل تلاش همه مدیران و معاونان و رؤسای اداره‌کل است.

86035/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #پرورش #آموزش #آموزش و پرورش #مازندران #مسافران #مدیرکل #نوروزی #مدیران #ادامه #نیکزاد #نتیجه #برنامه‌های #گذشته #منابع #تغییر #سیاست‌های #سیاست #استان #اختیار #اظهار #شهرستان #ندارم #خدمات #تجهیز #مسؤول

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برنامه‌ای برای تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های مازندران ندارم/در مسیر درستی قرار داریم

*

*


X https://sport45.site/