نظارت مستمر بر مجتمع‌های خدمات- رفاهی استان تهران  در تعطیلات نوروز 

تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 فروردین 1397 - ساعت : 11:01

کد مطلب: 47515 چاپ به اشتراگ گذاشتن

‍ مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران خبر داد؛ 

نظارت مستمر بر مجتمع‌های خدمات- رفاهی استان تهران  در تعطیلات نوروز 

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای تهران  از نظارت مستمر بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی استان در تعطیلات نوروز خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و جاده ای استان تهران ، مهندس نصراله نژاد در گفتگویی هدف از این بازدیدها را ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به مسافران و کاربران جاده‌ای در محورهای مواصلاتی استان در ایام نوروز ۹۷ عنوان کرد و گفت: این طرح تا پایان ایام نوروز ادامه دارد و تمامی مجتمع‌های خدماتی رفاهی در سطح جاده‌های استان به شکل پیوسته توسط،  کارشناسان بازرگانی این اداره کل مورد بازدید قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به نقش موثر مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی در ارتقاء ایمنی جاده‌ها افزود: جذب مسافران جاده‌ای به داخل مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی به منظور برخورداری از یک استراحت کوتاه‌مدت رضایت‌بخش، استفاده از امکانات داخل مجتمع‌ها، رفع خستگی و پیگیری سفر به شکلی ایمن تا رسیدن به مقصد از دیگر اهداف این طرح است.

نصراله نژاد افزود:  تلاش می شود تا ارائه کیفی ترین خدمات از مجتمع های فعال به مسافران در تمام طول سال بویژه ایام نوروز را شاهد باشیم.

مدیرکل راهداری استان تهران  اظهار داشت: بازدید از مجتمع‌های خدماتی رفاهی شامل رستوران، پمپ بنزین، نمازخانه، وضوخانه و سایر اماکن موجود در این مجتمع ها و همچنین نحوه سرویس دهی این مجتمع ها مورد کنترل، نظارت و بازدید قرار گرفته است.

گفتنی است، در محورهای مواصلاتی استان تهران ۳۹ مجتمع خدماتی رفاهی فعالیت می کند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #رفاهی #مجتمع‌های #تهران #خدماتی #مجتمع #نوروز #بازدید #مسافران #راهداری #افزود #مواصلاتی #بین‌راهی #ارتقاء #خدمات #نظارت #اداره #نصراله #جاده‌ای #مدیرکل #محورهای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نظارت مستمر بر مجتمع‌های خدمات- رفاهی استان تهران  در تعطیلات نوروز 

*

*


X https://sport45.site/