مدیران باید به سمت حمایت از کالای ایرانی بروند/قاچاق کالا، تولید داخلی را به آتش کشید

تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47518 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه قائم‌شهر:

مدیران باید به سمت حمایت از کالای ایرانی بروند/قاچاق کالا، تولید داخلی را به آتش کشید

مازندشورا: امام جمعه قائم‌شهر گفت: کالای ایرانی چه مرغوب چه نامرغوب باید در اولویت قرار گیرد و نباید رد شود و مدیران باید به سمت حمایت از کالای ایرانی بروند تا تولید‌کنندگان بر کیفیت کالاها بی‌افزایند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه دعای تحویل سال به این معنی است که انسان زمان را می‌گذراند و ممکن است این حرکت همواره رو به جلو نباشد، اظهار کرد: حرکت کردن رو به جلو، نیاز به اراده دارد و هرکس درست عمل کند خداوند این عمل را ضایع نکرده و یاری‌اش می‌کند.

وی افزود: هر مدیر و مسؤولی در هرجایگاهی که قرار دارد باید نسبت به عمل‌کرد یک‌ساله خود فکر کند و نقاط ضعف و قوت خود را ببیند و یک تصمیم جدی برای بهبود بخشیدن در کارهایش اتخاذ کند.

امام جمعه قائم‌شهر تصریح کرد: عمر مسؤولیتی یک مدیر به سرعت برق و باد می‌گذرد و این مسؤولیت امانتی است که در اختیار ما قرار دارد و باید به بهترین نحو در قبال مردم امانت‌داری کنیم.

این مسؤول با بیان اینکه همواره خواسته ما این بود که در بحث اشتغال بیکاران تحصیل‌کرده و غیرتحصیل‌کرده بر بازنشسته‌ها ترجیح داده شوند، اظهار کرد: اگر این کار به صورت جدی انجام شود بسیار خوب و پسندیده است.

معلمی در ادامه به شعار مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: هر انسان عاقلی می‌فهمد که رهبری برای نفع ملت، تولید و اقتصاد کشور به حمایت از تولید ایرانی تأکید دارند و آن زمان که می‌فرمود کالای قاچاق را آتش بزنید پیامی داشت چراکه قاچاق کالا، تولید داخلی را به آتش کشید.

وی تصریح کرد: کالای ایرانی چه مرغوب چه نامرغوب باید در اولویت قرار گیرد و نباید رد شود و مدیران باید به سمت حمایت از کالای ایرانی بروند تا تولید‌کنندگان بر کیفیت کالاها بی‌افزایند.

امام جمعه قائم‌شهر در پایان به اعزام کاروان راهیان نور در این ایام اشاره کرد و گفت: راهیان نور برای این است که جامعه فداکاری و ایثار شهدا را فراموش نکنند و اگر امروز نیروهای مسلح ما اقتدار دارند به برکت فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت است.

86044/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #ایرانی #قائم‌شهر #کالای #تولید #حمایت #قاچاق #تصریح #سمت #رهبری #اشاره #راهیان #رهبر #افزود #ایثار #دارند #اینکه #داخلی #بروند #مدیران #شهرستان #معلمی #همواره #انسان #امروز #اظهار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدیران باید به سمت حمایت از کالای ایرانی بروند/قاچاق کالا، تولید داخلی را به آتش کشید

*

*


X https://sport45.site/