بیشترین شهرها و محلات هدف بازآفرینی شهری در استان فارس قرار دارند/ کلنگ‌زنی ساخت دو سالن تخصصی ورزشی در طرح بازآفرینی شهری

تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 47529 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عشایری مطرح کرد؛

بیشترین شهرها و محلات هدف بازآفرینی شهری در استان فارس قرار دارند/ کلنگ‌زنی ساخت دو سالن تخصصی ورزشی در طرح بازآفرینی شهری

مازندشورا: معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز ساخت دو سالن تخصصی ورزشی در طرح بازآفرینی شهری گفت: بیشترین شهرها و محلات هدف بازآفرینی شهری در استان فارس قرار دارند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی ساخت دو سالن تخصصی ورزشی در طرح بازآفرینی شهری بافت ناکارآمد میانی و سکونتگاه غیررسمی شهرستان جهرم در جمع خبرنگاران گفت: باتوجه به اینکه دستور اجرای برنامه ملی بازآفرینی در دهه فجر سال ۹۶ توسط رئیس جمهور صادر شد، قرار شد از خردادماه سال ۹۷ این برنامه ملی آغاز شود.

وی بیان کرد: این توفیق حاصل شد که در راستای عملیاتی کردن برنامه ملی بازآفرینی شهری در شهر جهرم حضور داشته باشیم تا براساس تکلیف دولت در عملیاتی کردن این برنامه ملی و ورود مستقیم به توسعه خدمات روبنایی از جمله ورزشگاه‌ها، درمانگاه‌ها، آموزشگاه‌ها و کلیه کارهای روبنایی فعالیت کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران تصریح کرد: بر این اساس ساخت دو سالن تخصصی ورزشی در شهر جهرم آغاز شده و خوشحالیم به همراه اعضای ستاد بازآفرینی شهر جهرم، با برنامه اقدام مشترکی که با هماهنگی بین همه شقوق مداخله در مدیریت شهری از جمله وزارت ورزش و جوانان، شهرداری، فرمانداری، پیگیری‌های دکتر رضایی کوچی نماینده این شهر در مجلس و تمام افرادی که مداخله شهری داشتند، این فعالیت را آغاز می‌کنیم.  

عشايری اظهار کرد: امیدواریم تا پایان سال سالن‌ها به اتمام برسند و تجهیز شوند و خوشحالم که در اختیار رشته‌های تخصصی مانند ژیمناستیک و بوکس قرار می‌گیرد و امیدواریم بتوانیم برای رشته‌های دیگر ورزشی نیز سالن‌های تخصصی فراهم کنیم.

عشایری افزود: امیدوارم همه عزیزان استان فارس به جهت قدمت و رویکرد گذشته، حال و آینده ای که از این استان انتظار می رود، ورود جدی برای تحقق پذیری برنامه ملی بازآفرینی شهری با تدوین یک برنامه جامع اقدام مشترک برای تمام محله های هدفی که به عنوان اولویت اول در استان فارس در نظر گرفته شده، داشته باشند. 

وی با بیان اینکه بیشترین شهرها و محلات هدف بازآفرینی شهری در استان فارس قرار دارند، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با تامین منابعی که از طرف دولت، شهرداری ها و بخش خصوصی به حوزه مسکن ورود می کنند، دستور رئیس جمهور برای ساخت سالانه یکصد هزار واحد در برنامه ملی بازآفرینی شهری را تحقق بخشیم.    


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #بازآفرینی #برنامه #تخصصی #استان #ورزشی #عشایری #امیدواریم #روبنایی #عملیاتی #فعالیت #جمهور #مداخله #بتوانیم #رشته‌های #شهرداری #اقدام #عمران #دارند #محلات #شهرها #بیشترین #کلنگ‌زنی #وزارت #اینکه #بهسازی #مدیرعامل #شهرسازی #دستور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بیشترین شهرها و محلات هدف بازآفرینی شهری در استان فارس قرار دارند/ کلنگ‌زنی ساخت دو سالن تخصصی ورزشی در طرح بازآفرینی شهری

*

*


X https://sport45.site/