تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 11:16

کد مطلب: 47545 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فعالیت بانک شهردر تعطیلات مطلوب بود

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار قزوین گفت: بانک شهر در تعطیلات نوروزی خدمات متنوع و گسترده ای ارائه کرده که مورد استقبال همشهریان و مسافران قرار گرفته است.

مازندشورا: علی صفری شهردار قزوین فعالیت شعب کشیک بانک شهر در ایام نوروز را گامی مهم و کم نظیر دانست و فعالیت این بانک در ایام تعطیلات نوروزی را بیانگر اراده راسخ مدیرعامل جهادی بانک شهر برشمرد.

وی یادآورشد: خدمات برتر بانک شهر به عنوان بانکداری الکترونیکی، منحصر به فرد است و حضور پیشخوان های شهرنت به عنوان شعبه ای از بانک در نقاط محتلف شهر قزوین و ارائه خدمات نوین، روز به روز موجب افزایش مقبولیت بانک شهر نزد مردم شده است.

صفری افزود: با توجه به توریستی بودن شهر قزوین، نیاز به دستگاه های خدمت رسان در حوزه مالی در این ایام به خوبی دیده می شود و بانک شهر توانسته با ایجاد شعب کشیک و فعالیت چشمگیر پیشخوان های شهرنت، به ارائه خدمات بانکی توسط دستگاه های خودپرداز، خود دریافت و صدور کارت هدیه بپردازد.

شهردار قزوین با بیان اینکه شهر قزوین به عنوان مقصد گردشگری در کشور شناخته شده است و همه ساله هموطنان بسیاری از این شهر دیدن می کنند، اظهار داشت : ۲۰ پیشخوان شهرنت در نقاط پر تردد استان قزوین فعال شده و در ایام نوروز نیز با آمادگی کامل آماده خدمت رسانی به میهمانان نوروزی هستند.

صفری یادآورشد: بانک شهر درتعطیلات نوزوزی خدمات متنوع و گسترده ی ارائه کرده که مورد استقبال همشهریان و مسافران نوروزی قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که بانک شهر در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته به محبوب ترین بانک در نزد مردم تبدیل شود اظهارداشت: بانک شهر به عنوان بانک خصوصی در این مدت کم توانسته جایگاه نخست در شبکه های اجتماعی را کسب کند و برگزیده شدن به عنوان محبوب ترین بانک خصوصی کشور در چهارمین جشنواره «بانک محبوب من درسال ۹۶ »را کسب کند که نشان از اعتماد و استقبال مردم نسبت به ارائه خدمات از سوی مجموعه بانک شهر دارد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #قزوین #خدمات #فعالیت #عنوان #ارائه #توانسته #محبوب #پیشخوان #شهرنت #نوروزی #استقبال #خصوصی #یادآورشد #دستگاه #نوروز #شهردار #تعطیلات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فعالیت بانک شهردر تعطیلات مطلوب بود

*

*


X https://sport45.site/