تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 11:18

کد مطلب: 47546 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بانک شهر پیشرو در ارائه خدمات نوین

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر قزوین گفت: بانک شهر در سالهای اخیر توانسته با ارائه خدمات نوین مالی به بانکی پیشرو در کشور تبدیل شود.

مازندشورا:مهدی عبدالرزاقی در این باره اظهارداشت: بانک شهر در سال های اخیر توانسته با ارائه خدمات نوین بانکی، بهترین جایگاه در میان سایر بانک ها را به خود اختصاص دهد و در مدت کوتاه فعالیت خود به بانکی پیشرو تبدیل شود و فاصله خود را با سایر بانک ها بیشتر کند.

عبدالرزاقی افزود: با توجه به ایام نوروز و تعطیلی این روزها بانک شهر با ایجاد شعب کشیک خلل ایجاد شده در ارائه خدمات بانکی را جبران کرده و موجب تسهیل امور شهروندان و مسافران در استفاده از خدمات بانکی شود.

وی بیان کرد: با توسعه خدمات بانکی به سمت بانکداری الکترونیک، بانک شهر نیز به عنوان بانکی پیشرو در این حوزه، گام های بسیار مهمی برداشته است و از این بانک هم انتظار می رود وضعیت موجود خود را بهبود بخشد و در این مسیر شتابان حرکت کند.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: تبلیغات بیشتر در خصوص خدمات ارائه شده بانک شهر می تواند زمینه آشنایی بیش از پیش مردم با این خدمات و نحوه دسترسی به آن را برای مردم آسان کند که در این راستا بانک شهر نشان داده توانایی انجام بسیاری از امور بانکی نوین را دارد و به عنوان بازوی محکم مالی شهرداری ها نیز محسوب می شود.

عبدالرزاقی بیان کرد: بانک شهر، قوی ترین بازوی حوزه توسعه مدیریت شهری است و در تمامی فعالیت های عمرانی و شهرسازی در قزوین این بانک به کمک توسعه استان قزوین آمده و پشتوانه خوبی برای شهرداری محسوب می شود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #خدمات #بانکی #ارائه #پیشرو #قزوین #توسعه #عبدالرزاقی #بازوی #محسوب #شهرداری #بیشتر #فعالیت #ایجاد #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بانک شهر پیشرو در ارائه خدمات نوین

*

*


X https://sport45.site/