سارق حرفه‌ای قطعات خودرو با 18 فقره سرقت در آمل دستگیر شد

تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47551 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جانشین فرماندهی انتظامی آمل:

سارق حرفه‌ای قطعات خودرو با 18 فقره سرقت در آمل دستگیر شد

مازندشورا: جانشین فرماندهی انتظامی آمل گفت: سارق حرفه‌ای قطعات خودرو با 18 فقره سرقت در این شهرستان در دام قانون گرفتار شد.

مازندشورا:حسین اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: سارق حرفه‌ای قطعات خودرو با 18 فقره سرقت در این شهرستان در دام قانون گرفتار شد.

وی با اعلام اینکه با وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پس از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با هماهنگی مرجع قضایی سارق شناسایی شده و مأموران کلانتری 12 در اقدام ضربتی متهم را با 18 فقره سرقت قطعات خودرو دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی آمل با اعلام ادامه تحقیقات برای کشف ابعاد گسترده فعالیت متهم بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

وی همچنین از کشف انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق از یک عامل افیونی در این شهرستان خبر داد و یادآور شد: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ در اقدام اطلاعاتی از فعالیت عامل تهیه و توزیع قرص و داروهای مخدر قاچاق در این شهرستان خبرهایی کسب شد.

اسدی با اشاره به اینکه با تشکیل تیم عملیاتی مأموران کلانتری 11 این فرماندهی پس از هماهنگی مرجع قضایی در اقدام ضربتی متهم را به دام انداختند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از محل فعالیت متهم یک هزار عدد انواع قرص و داروهای قاچاق و مخدر کشف شد، ادامه داد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل در ادامه از دستگیری سارق منزل با پنج فقره سرقت خبر داد و بیان کرد: با وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان پس از چند روز کار اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی سارق حرفه‌ای به نام «ج ـ ج» شناسایی و دستگیر شد.

این مسؤول با اشاره به دستور ویژه رسیدگی موضوع توسط پلیس و فعالیت فراوان مأموران پلیس آگاهی گفت: این متهم با هماهنگی قضایی طی عملیات ضربتی و غافلگیرانه در زمان سرقت منزل به دام قانون افتاده و در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی تاکنون به پنج فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اعتراف کرد.

انتهای پیام/86012/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهرستان #قضایی #فعالیت #تشکیل #خودرو #تحقیقات #قطعات #اقدام #مأموران #دستگیر #ضربتی #انتظامی #ادامه #قاچاق #داروهای #فرماندهی #پلیسی #هماهنگی #اینکه #اطلاعاتی #حرفه‌ای #جانشین #پرونده #انواع #قانون #اشاره #اعلام #موضوع #شناسایی #کلانتری #دستور #گسترده #چندین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سارق حرفه‌ای قطعات خودرو با 18 فقره سرقت در آمل دستگیر شد

*

*


X https://sport45.site/