تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 13:06

کد مطلب: 47556 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افتتاح جشنواره لاله‌ها در اراک

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار اراک گفت:جشنواره لاله‌ها در اراک در فضای 8000 متر مربعی تدارک دیده شده است و هدف از این اقدام افزایش طراوت و نشاط در شهر بوده است.

مازندشورا:داوود تاجران در آیین افتتاح جشنواره گل های لاله که در کوی صنعتی اراک برگزار شد، خاطرنشان کرد: هدفگذاری سازمان سیما و منظر شهرداری اراک، ایجاد نمایشگاه دائمی گل با وسعت ۱۵۰ هزار مترمربع در سه راهی خمین است که محصولات تولیدی آن قابل خرید باشد.

استاندار مرکزی نیز با بیان اینکه از فضای شاداب در استان مرکزی و اراک کمتر بهره مند هستیم، گفت: اقداماتی که در این حوزه انجام می شود نیز بسیار اندک است، براین اساس بهتر است در ابتدای سال نو همگی تلاش کنیم سال جدید را به سالی سراسر نشاط برای مردم تبدیل کنیم.

آقازاده، برگزاری جشنواره لاله ها را یکی از اقدامات انجام شده در این راستا عنوان کرد و افزود: لاله ها همواره ما را به یاد شهدا می اندازند و چه نیکوست که جشنواره امروز با یاد شهدا پیوند خورده است.

وی  با بیان اینکه آماده سازی اراک برای نوروز 97 در طول سال های اخیر بی نظیر بوده اظهار کرد: امسال شهرداری اقدامات خوبی برای آماده کردن اراک برای استقبال از بهار انجام داد.

وی با بیان اینکه طرفدار نشاط سالم و شادابی محیط و مردم هستم گفت: یکی از وظایف اصلی ما ایجاد فضای نشاط در فضایی کاملا سالم و در چارچوب است.

آقازاده افزود: این ایده امروز در تمام تیم مدیریتی استان اعم از شورا و شهرداری، نمایندگان مجلس و  استانداری وجود دارد تا ما بتوانیم نشاط و شادابی را در فضایی سالم برای مردم فراهم کنیم.

وی همچنین با تاکید بر اینکه خدمت باید بی منت باشد و امروز تلاش ما در استان بر این قرار گرفته است که خدمتی بی منت و ماندگار برای مردم استان انجام دهیم گفت: امسال استان مرکزی جزو 4 استان برتر کشور از نظر تردد نوروزی و حمل و نقل بار و مسافر بعد از تهران، البرز و قزوین است. 

آقازاده میزان افزایش ترددها در سال جاری در محورهای استان را تا این لحظه حدود 13 درصد بیش از سال گذشته عنوان کرد و افزود: خوشبختانه حوادث فوتی رانندگی از 28 اسفند تا 8 فروردین نسبت به سال گذشته 50 درصد کاهش یافته است در حالی که در کل کشور تلفات رانندگی همچون سال گذشته است.

وی ابراز امیدواری کرد که در روزهای پایانی تعطیلات نیز شاهد کاهش تلفات و حوادث باشیم و با اشاره به شعار سال جاری گفت: امید است مردم تلاش کنند امسال سال حمایت از کالاهای ایرانی باشد و مردم و مسئولان تلاش همگانی در این خصوص داشته باشند.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته عموما نامگذاری سال ها به سمت مسئولان بود، اظهار کرد: اما شعار امسال که تاکید بر حمایت از کالای ایرانی با کیفیت دارد موضوعی است که مردم نیز می توانند در تحقق آن بسیار موثر باشند و به رونق کشور و ارتقای اقتصاد و معیشت کمک کنند.

براساس این گزارش، جشنواره گل‌های لاله در مساحت 8 هزار متر مربع و با 21 نوع گل لاله عصر روز گذشته با حضور استاندار مرکزی افتتاح شد. این جشنواره تا 25 فروردین‌ماه در کوی صنعتی اراک دایر است.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استان #جشنواره #اینکه #گذشته #مرکزی #امسال #افتتاح #آقازاده #افزود #امروز #شهرداری #رانندگی #حوادث #صنعتی #تلفات #حمایت #باشند #مسئولان #ایرانی #تاکید #فضایی #استاندار #عنوان #اقدامات #ایجاد #آماده #شادابی #اظهار #بسیار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افتتاح جشنواره لاله‌ها در اراک

*

*


X https://sport45.site/