تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 47561 چاپ به اشتراگ گذاشتن

باید تهران را حفظ کنیم و به آن رنگ دهیم

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک هنرمند سینما و تئاتر ضمن استقبال از برنامه نوروزگاه های شهر تهران گفت: اگرچه خانواده ها سنت دیرینه نوروز را حفظ می کنند، اما خیلی خوب است که از طرف مدیران شهری هم به آن به شکل یک آیین نگاه شود.

مازندشورا:لیلی رشیدی با بیان اینکه شهر تهران در نوروز نیازمند تغییر است، گفت: چون در حال حاضر همه مردم می توانند از طریق فضای مجازی نحوه برگزاری جشن های سال نو در کشورهای مختلف دنیا را بینند و با کشور خودمان مقایسه کنند، پس نیاز است که در کشور ما نیز فرهنگ سازی جدی در این زمینه صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه دغدغه شهر تهران بحران محیط زیست، وضعیت کودکان کار، وضعیت زباله ها و ... است، ادامه داد: تهران نباید از چشم شهروندان بیفتد، با این حال من با همه وجود به پاک دست بودن شهردار شهرم و تیم شورای شهر فعلی اعتماد دارم و به این نکته واقفم که در دوره قبل در این ارگان فسادهای مالی زیادی اتفاق افتاده، پس ترکیب فعلی برای جبران مشکلات گذشته نیاز به زمان بیشتری دارد.

این هنرمند سینما و تئاتر تاکید کرد: من به عنوان یک شهروند به شهردار خود اعتقاد دارم و امیدوارم بتوان این شهر را حفظ کرد و برای شهروندان به آن رنگ بیشتری داد.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #بیشتری #شهردار #وضعیت #اینکه #شهروندان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باید تهران را حفظ کنیم و به آن رنگ دهیم

*

*


X https://sport45.site/