تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 15:21

کد مطلب: 47569 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ظرفیت تهران برای توسعه صنعت گردشگری

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران گفت: پایتخت ایران اسلامی به عنوان یکی از شهرهای زیبای دنیا، ظرفیت های بی بدیل و ارزشمندی برای جذب گردشگر در بخش های مذهبی، تاریخی، فرهنگی و طبیعی است.

مازندشورا: ابراهیم شیخ روز جمعه در بازدید از ستاد نوروزی شهرداری تهران، افزود: توسعه صنعت گردشگری مستلزم اعمال سیاست های حمایتی و بکارگیری و استفاده از نیروهای حرفه ای و متخصص این حوزه است.
وی با تاکید بر لزوم معرفی ظرفیت های گردشگری تهران، اظهار کرد: تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای معرفی شهر تهران به عنوان یک جاذبه منحصربفرد به گردشگران داخلی و خارجی است.
معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران افزود: برهمین اساس یکی از اهداف مهم ستاد گردشگری شهرداری، معرفی ظرفیت ها و قابلیت های گردشگری کلانشهر تهران در بخش های فرهنگی، تاریخی و طبیعی و محیطی است.
شیخ گفت که در این زمینه می توان با استفاده از تجربیات دیگر کشورهای جهان ضمن تقویت زیرساخت ها، زمینه برای رونق و توسعه صنعت گردشگری در کشور و تهران را فراهم کنیم.
وی اظهار کرد: توسعه صنعت گردشگری نیازمند «برون سپاری» برخی اقدامات است که این مهم در دستور کار مدیریت شهری پایتخت قرار دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #گردشگری #توسعه #ظرفیت #معرفی #اظهار #زمینه #شهرداری #افزود #استفاده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ظرفیت تهران برای توسعه صنعت گردشگری

*

*


X https://sport45.site/