ترافیک سنگین در مسیر چالوس به مرزن آباد/معطلی 4 ساعته مسافران در مسیر یک کیلومتری

تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 23:26

کد مطلب: 47578 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فارس خبر می‌دهد

ترافیک سنگین در مسیر چالوس به مرزن آباد/معطلی 4 ساعته مسافران در مسیر یک کیلومتری

مازندشورا: ترافیک بسیار سنگین در مسیر چالوس به مرزن آباد باعث معطلی بیش از 4 ساعته مسافران تهرانی برای عبور از جاده کندوان شده است و حتی تعدادی از مسافران ترجیح دادند که امشب دوباره در مازندران اقامت کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در حال حاضر ترافیک بسیار سنگین در مسیر چالوس به سمت مرزن‌آباد حاکم است.

وضعیت ترافیک در این مسیر به حدی سنگین است که مسافران برای عبور از مسیر یک کیلومتری حدود چهار ساعت در مسیر معطل هستند و شرایط در این مسیر به دلیل ترافیک سنگین غیر عادی است.

با وجود  انسداد مسیر از سمت کرج به چالوس در ساعت 19 هنوز محور تخلیه نشده و با توجه به این روند احتمال توقف طولانی مدت مسافران در این مسیر وجود دارد.

در همین ارتباط علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد، ترافیک ایجاد شده به دلیل تصمیم برای تخلیه مسیر است.

وی با اعلام اینکه در حالت عادی برای تخلیه مسیر حدود سه ساعت زمان می‌برد، افزود: در شرایط فعلی حداقل پنج تا 6 ساعت زمان فقط برای تخلیه مسیر بعد از اعلام یک طرفه شدن زمان نیاز است.

رئیس پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: ترافیک در محور هزار تا حدودی سنگین است، وضعیت تردد در مسیر فیروزکوه تا حدودی مناسب‌تر است.

به گزارش فارس، در حال حاضر وضعیت ترافیک در این منطقه بسیار سنگین گزارش شده است و احتمال حاکم بودن این روند تا ساعت پایانی امشب و حتی بامداد فردا وجود دارد.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #ترافیک #سنگین #تخلیه #اعلام #گزارش #وضعیت #چالوس #مسافران #حدودی #سمت #مازندران #احتمال #کیلومتری #شرایط #بسیار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک سنگین در مسیر چالوس به مرزن آباد/معطلی 4 ساعته مسافران در مسیر یک کیلومتری

*

*


X https://sport45.site/