اجرای برنامه‌های فرهنگی برای معتکفان در بابلسر

تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 47579 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول تبلیغات اسلامی بابلسر اعلام کرد

اجرای برنامه‌های فرهنگی برای معتکفان در بابلسر

مازندشورا: مسؤول تبلیغات اسلامی بابلسر از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی برای معتکفان در ۱۳ رجب خبر داد.

مازندشورا: حجت‌الاسلام سیدعلی محمد هاشمی امروز در شهرستان بابلسر در آستانه فرارسیدن اعتکاف در مساجد محلات گفت: مجموع مراکزی که مراسم اعتکاف امسال برگزار می‌شود 13 مرکز است که نسبت به سال گذشته تعداد مراکز که مراسم اعتکاف برگزار می‌کردند به ۱۷ مرکز می‌رسید که امسال به دلیل تعطیلی دانشگاه‌ها و پدافند نیروی هوایی در ایام نوروز تعداد مراکز نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است.

وی اظهار کرد: دو مسجد در روستای اجاکسر و رودبست، پنج مسجد در بخش هادی‌شهر، سه مسجد در بخش بهنمیر و سه مسجد در بابلسر مراکزی که برای اعتکاف از فردا ظهر شروع به فعالیت می‌کنند.

 مسؤول تبلیغات اسلامی بابلسر بیان کرد: در سال گذشته حضور معتکفان از مرز هزار نفر گذشته بوده است و امسال هم احتمال کاهش تعداد معتکفان به دلیل ایام نوروز و مصادف شدن با روز طبیعت وجود دارد و همچنین بیشتر معتکفان از قشر جوان تشکیل شده است و امسال هم شاهد برنامه‌های فرهنگی از جمله قرائت قرآن مجید، محفل انس با قرآن، آموزش قرآن، سخنرانی و... برای معتکفان  در مساجد برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

هاشمی با اعلام اینکه حضور خواهران نسبت به برادران نسبت به همه دوره‌ها بیشتر بوده است، گفت: زمان اعتکاف فرصت مناسبی است برای نزدیک شدن به خدا است.

۸۶۰۵۲/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #معتکفان #بابلسر #اعتکاف #بابل #امسال #گذشته #تعداد #برگزار #مراکز #بیشتر #نوروز #مساجد #برنامه‌های #اعلام #اسلامی #فرهنگی #هاشمی #مراکزی #تبلیغات #مراسم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای برنامه‌های فرهنگی برای معتکفان در بابلسر

*

*


X https://sport45.site/