برکناری مدیران کم کار و حاکم شدن روحیه جهادی از الزامات مبارزه با فساد است

تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 47581 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه محمودآباد:

برکناری مدیران کم کار و حاکم شدن روحیه جهادی از الزامات مبارزه با فساد است

مازندشورا: امام جمعه محمودآباد گفت: از الزامات تحول واقعی در نگاه مدیران در عرصه‌های ذیربط با تولید و برکناری مدیران تنبل و کم کار و حاکم شدن روحیه جهادی در بدنه دستگاه‌های موثر در حوزه اقتصادی در مبارزه با فساد در تار و پود دستگاه‌ها برای روان شدن و حمایت از تولید داخلی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: در تدابیر رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال‌های متوالی نشانی از شناخت دقیق و رصد سیاست‌گذاری‌های دشمنان بین‌المللی انقلاب اسلامی در موضوع فشار اقتصادی و فلج کردن چرخ انقلاب است.

وی افزود: فلج کردن چرخ انقلاب در حوزه اقتصادی توسط دشمنان باوجود تاکیدات و تذکرات مستمر ایشان و تبیین جزء به جزء سیاست‌ها در این نامگذاری‌ها و ارائه راهکار اجرایی تحقق مطالبات ایشان آن گونه که ضرورت داشته جانب اجرا پیدا نکرده است.

امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد:به دلیل اهمال در این سیاست‌ها، آثار تنگناها و تبعات اقتصادی روز به روز نمایان‌تر شده ولی می‌گویند جلوی ضرر را هرجا بگیریم منفعت است و کلید حل مشکل در مجموعه اقتصادی کشور در همه مقاطع و این مقطع تکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی است.

این مسؤول درباره شعار سال توسط رهبری عنوان کرد:در سیاست‌ها و تاکیدات سال 97 مقام معظم رهبری دقیقا بصورت همه جانبه آمده است  و خطاب آقا به مردم و مسؤولان بوده است که برای ایجاد اشتغال و رونق تولید باید مردم به مصرف تولیدات داخلی توجه گسترده کرده و با خرید کالاهای ایرانی زمینه رونق تولید و ایجاد رغبت در تولیدکنندگان برای افزودن بر کیفیت کالاها بصورت متقابل بوجود خواهد آمد.

موسوی تاکید کرد: یکی از الزامات ویژه این حمایت مبارزه بی امان با واردات بی رویه و قاچاق کالا خصوصا در مواردی که کشور استعداد تولید آن را دارد باید مدنظر قرار گرفته و از الزامات دیگر تحول واقعی در نگاه مدیران عرصه‌های ذیربط با تولید و برکناری مدیران تنبل و کم کار و حاکم شدن روحیه جهادی در بدنه دستگاه‌های موثر در حوزه‌های اقتصادی است.

وی اضافه کرد: از دیگر الزامات مبارزه با فساد در تار و پود دستگاه‌ها برای روان شدن فعالیت‌ها و حمایت واقعی از کارآفرینان و تولیدکنندگان و حذف کاغذ بازی‌های نفس‌گیر باید در دستور کار باشد و مردم باید با اعتماد به توانمندی‌های داخلی و تقبیح مصرف کالاهای خارجی به اعتلای کشور کمک کنند.

امام جمعه محمودآباد تصریح کرد: برای اعتلای کشور به‌عنوان یک فریضه از تولیدات داخلی استفاده کرده و برای نجات کشور و تامین سرنوشت نسل آینده کم و کاستی‌ها و کیفیت کم کالاها و نقائص کالاهای وطنی را تحمل کرده تا زمینه برای تولیدات کیفی‌تر فراهم و این تجربه‌ای هست که دنیای پیشرفته امروز آن را اجرا کرده و به نتیجه رسیده است.

این مسؤول درباره اوضاع یمن بیان کرد: با گذشت سه سال از حمله ناجوانمردانه ائتلاف سعودی آمریکایی به یمن،ملت مظلوم یمن همچنان در محاصره کامل به مقاومت خود ادامه داده و علیرغم تقدیم چند ده هزار شهید و مجروح از پا نیفتاده و هر روز زهرچشمی از جنایت‌کاران آل سعود می‌گیرند.

موسوی افزود: وهابی‌ها که با هواپیماهای خود در هوا و با مزدوران خود در زمین و کشتی‌های خود در دریا بر سر این ملت آتش باری دارد تحمل دفاع مشروع این ملت مظلوم را نداشته و با غرش موشک‌های بالستیک آنان رویای خوش خود را آشفته می‌بیند و هر روز با رجزخوانی انگشت اتهام را به ست ایران نشانه رفته است.

وی یادآور شد: ولیعهد خودخواه و جنگ طلب سعودی هر روز به لجن پراکنی در سطح رسانه‌های جهان پرداخته و با شکایت به شورای امنیت سازمان ملل ایران را عامل مسلح شدن یمنی‌ها به سلاح دوربرد می‌داند و جنایتکاران سعودی باید بدانند نمی‌شود دست یک ملت مظلوم را بست و سگ‌ها را آزاد گذاشت که هرچه خواستند انجام دهند.

امام جمعه محمودآباد ادامه داد: دولت جنگ طلب و شرور آل سعود باید بداند که آب خوش از گلوی آنان با این همه جنایت در منطقه فرو نخواهد رفت و دستان پرتوان و مستظهر به اراده الهی جبهه مقاومت سرانجام انتقام خون‌های به ناحق ریخته از این خائنان به امت اسلام و ملت‌های مظلوم منطقه را خواهد گرفت و خدا با مظلومین و ستمدیدگان است.

موسوی در پایان گفت: با توجه به حضور استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری در شهرستان مشکلات کم آبی کشاورزان اعلام شد و مشکلاتی را که شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در عدم ارائه نفت و گازوئیل برای موتورپمپ‌های کشاورزی بوجود آورده بود با رایزنی و روشن کردن مسؤولان حل شد و دیگر کشاورزان محمودآبادی مشکلی برای تهیه سوخت کشاورزی در این فصل ندارند.

86038/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اقتصادی #محمودآباد #تولید #داخلی #موسوی #مظلوم #انقلاب #سیاست #الزامات #سیاست‌ها #مبارزه #کالاهای #رهبر #تولیدات #مدیران #سعودی #بوجود #کالاها #حمایت #کیفیت #مقاومت #کشاورزان #کشاورزی #منطقه #ادامه #اعتلای #تولیدکنندگان #واقعی #بصورت #دشمنان #افزود #شهرستان #جهادی #برکناری #روحیه #تاکیدات #ارائه #مسؤولان #ایجاد #رهبری #درباره #توانمندی‌های #مسؤول #زمینه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برکناری مدیران کم کار و حاکم شدن روحیه جهادی از الزامات مبارزه با فساد است

*

*


X https://sport45.site/