تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 47583 چاپ به اشتراگ گذاشتن

۸۵۰ گلدان از معابر اردبیل ناپدید شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: با وجود تلاش یک ماهه شهرداری اردبیل برای زیباسازی معابر شهری در تعطیلات نوروزی، ۸۵۰ گلدان تزئینی فضای سبز در اردبیل ناپدید شد.

مازندشورا:شهردار منطقه یک اردبیل تصریح کرد: متأسفانه بیش از ۸۵۰ گلدان از فضای سبزی شهر اردبیل در منطقه پیر عبدالملک و پل باغمیشه به سرقت رفته است.

ساسان ابیش وند با تاکید به اینکه شهرداری از اسفند ماه سال گذشته نسبت به توسعه فضای سبز، کاشت گیاهان تزئینی و گل‌کاری اقدام کرده است، اضافه کرد: دو هزار گلدان تزئینی تنها در منطقه یک شهرداری اردبیل به منظور زیبایی بصری اجرا شد.

وی افزود: متأسفانه در روزهای اخیر تعدادی از گلدان‌ها در زیر پل باغمیشه و پل پیر عبدالملک و همچنین المان کوزه گل مصلای اردبیل به سرقت رفته است.

شهردار منطقه یک اردبیل تاکید کرد: علاوه بر این ۱۵ گلدان طبقاتی در منطقه یک اجرا کردیم که گل‌های کاشته شده به سرقت می‌رود.

به گفته ابیش وند بعد از ایجاد فضای سبز به منظور نگه‌داری لازم است شهروندان مشارکت کنند و رفتارهایی از این دست به هیچ عنوان مورد پذیرش نیست.

وی متذکر شد: علاوه بر سرقت گل و گلدان، شاهد صدمه به پارک‌ها و فضای سبز نیز هستیم که از شهروندان درخواست می‌شود در نگه‌داری فضای سبز به دلیل هزینه کرد قابل توجه شهرداری را یاری رسانند.

سرقت گلدان و صدمه به فضای سبز شهری در حالی مشاهده می شود که فضای سبز شهری اردبیل به اذعان شهردار اردبیل کمتر از استاندارد است.

حمید لطف اللهیان گفت: هر چند تلاش کردیم در سال گذشته فضای سبز شهری را افزایش دهیم اما همچنان با کمبود مواجه هستیم.

وی افزود: به منظور توسعه شهر باید شهروندان با شهرداری مشارکت داشته باشند و بدون مشارکت نمی توان پروژه ها را به شکل مطلوب پیش برد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اردبیل #گلدان #منطقه #شهرداری #منظور #شهروندان #مشارکت #شهردار #علاوه #کردیم #هستیم #نگه‌داری #افزود #گذشته #عبدالملک #متأسفانه #باغمیشه #تاکید #توسعه #تزئینی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ۸۵۰ گلدان از معابر اردبیل ناپدید شد

*

*


X https://sport45.site/