تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 08:31

کد مطلب: 47585 چاپ به اشتراگ گذاشتن

باغ کتاب مفهومی از زندگی صلح آمیز

مازندشورا: شهردارآنلاین: وزیر راه و شهرسازی در بازدید از باغ کتاب تهران اندیشه ای را که منتج به احداث این مکان شده را ویژه و ارزشمند خواند.

مازندشورا:عباس آخوندی صبح جمعه در بازدید از باغ کتاب تهران از بخش های متنوع آن دیدن کرد و  درباره این مجموعه فرهنگی گفت: اندیشه بسیار خوبی در این مکان در جریان است و من باغ کتاب را مفهومی از زندگی صلح آمیز می دانم.


وی با اشاره به به اینکه شهر نماد زندگی است، تصریح کرد: همان طور که شهر نماد زندگی است، من باغ کتاب را نیز باغ زندگی می دانم.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر دقت، نوآوری و پیشرو بودن امکانات این مجموعه اظهار خوشنودی کرد و گفت: وجود چنین مجموعه ای شهروندان را به یکدیگر نزدیک می کند که این موضوع بسیار ارزشمند است و این در حالی است که این مجموعه بهتر از آن چیزی بود که فکر می کردم.

محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزارت راه  نیز باغ کتاب را از لحاظ اجرا و کارکرد یکی از منحصر به فردترین مجموعه های شهر تهران خواند و ادامه داد: بسیار خوشحالم که امروز فرصت دیدار از این مجموعه را به دست آوردم. استقبالی که مردم از این مجموعه می کنند و خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود و همچنین تعهد مسئولان آن، نکات ویژه و برجسته باغ کتاب است.

ایزدی خاطرنشان کرد: در مجموع برداشت من از این فضا بسیار مثبت است، اگرچه پروژه باغ کتاب هنوز به اتمام نرسیده و تلاش همه بر این خواهد بود که شهرداری با کمک دولت بتواند به بهترین شکل آن را به پایان برساند.

گفتنی است، وزیر راه و شهرسازی از کتاب فروشی بزرگ طبقه همکف، سالن های سینمای پردیس باغ، تونل پروژکتورهای نمایش ۳۶۰درجه، باغ علم، پارک روباتیک، مجموعه علمی و فرهنگی کودکان، گالری و دیگر قسمت های باغ کتاب تهران بازدید کرد.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مجموعه #زندگی #بسیار #شهرسازی #تهران #ایزدی #مفهومی #بازدید #فرهنگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باغ کتاب مفهومی از زندگی صلح آمیز

*

*


X https://sport45.site/