تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 10:32

کد مطلب: 47590 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نگاه ویژه شورای پنجم به توسعه گردشگری

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو شورای شهر تهران گفت:علاقه‌مندی،اهتمام و توجه ویژه به توسعه گردشگری،شعار شورای شهر پنجم است.

مازندشورا:الهام فخاری در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهرداری تهران اظهارکرد: مهم‌ترین شاخصه ارزیابی در هر اقدامی ،رضایت‌مندی عمومی و مردمی است. شادی، رضایت مردمی و  حس خوبی که در شهر وجود دارد بیانگر موفقیت ستاد گردشگری شهرداری تهران است.

وی افزود: شاید اقدامات ستاد گردشگری خیلی پر هیاهو و توام با سر و صدا نبود ولی آنچه که من در بازدیدهای میدانی و گفت و گو با مردم دیدم چیزی جز اظهار رضایتمندی نبود و همه حس خوبی داشتند که در یک فضای شاد، مثبت و با احترام به سلایق گوناگون،خدمات متنوع ارائه شده است‌.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رضایتمندی مردمی ارزشمند و دستاورد بزرگی است، گفت: دست اندرکاران ستاد گردشگری شهرداری تهران به کمک فضای مجازی به‌خوبی توانستند خدمات را به مردم معرفی کنند و تبلیغات دهان به دهان و مردمی در معرفی خدمات ستاد گردشگری و جاذبه های دیدنی تهران بسیار موثر بود.

فخاری خاطرنشان کرد: حضور نسل جوان و نوجوان در مراکز گردشگری بویژه بافت‌های تاریخی پررنگ بوده  است و گویی به دنبال «کشف شهر از نو» هستند.

 وی با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهر تهران اظهارکرد: این فضای مثبت به پاس احترام به مردم توسط مدیریت شهری ایجاد شده و در عین حال حاصل تجربیات سال‌های گذشته است. شیوه معرفی و روند خدمات دهی،متنوع و با  بهره‌گیری از روش مدرن و جدید بوده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: ستاد گردشگری علیرغم فرصت و بازه زمانی کوتاه برای تدوین و اجرای برنامه‌ها توانست به‌خوبی عمل کند و این مسیر و فرصت «شهر مردم برای مردم» که توسط این ستاد فراهم شده، در واقع تسهیلگر فعالیت‌های بخش‌های اقتصادی،فرهنگی و تاریخی است. امیدوارم همه ما قدرشناس باشیم و بتوانیم به تداوم و ارتقای گردشگری شهر تهران کمک کنیم.

فخاری در ادامه گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های شورای شهر پنجم، جایگزینی درآمدهای پایدار به جای درآمدهای ناپایدار و آسیب‌رسان شهری است و یکی از مهمترین بخش‌های درآمد پایدار «گردشگری» است.

وی با بیان اینکه فرصت ها،ظرفیت و  سرمایه‌های شهر تهران بی‌نظیر است و باید از این بستر بهره ببریم،اظهارکرد: علاقه‌مندی،اهتمام و توجه ویژه به مقوله گردشگری، شعار شورای پنجم است و حرکت در  مسیر درآمد زایی بیشتر از حوزه گردشگری را به جد  دنبال و اجرایی می‌کنیم.

فخاری افزود: امید است با نگاه نو، تجربه‌های خوب و تبدیل گردشگری به بخشی از سبک زندگی،گام‌های مثبتی در این راستا برداشته شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان گفت: قول می دهم که شورای شهر به حوزه گردشگری توجه ویژه‌ای دارد و کمیسیون  فرهنگی و اجتماعی توجه بسیار ویژه تری دارد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گردشگری #تهران #شورا #شورای #خدمات #مردمی #فخاری #معرفی #اسلامی #افزود #اظهارکرد #شهرداری #درآمدهای #پایدار #مهمترین #فرهنگی #شورای شهر #بخش‌های #شورای پنجم #درآمد #به‌خوبی #متنوع #احترام #رضایتمندی #اینکه #بسیار #دنبال #تاریخی #ظرفیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نگاه ویژه شورای پنجم به توسعه گردشگری

*

*


X https://sport45.site/