برخورد دو دستگاه پراید با خاور واژگون شده و مصدومیت 9 نفر/مرگ سرنشین پراید به دلیل واژگونی در محور ساری به قائم‌شهر

تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 11:12

کد مطلب: 47596 چاپ به اشتراگ گذاشتن

روز ناخوش سرنشینان پراید در مازندران

برخورد دو دستگاه پراید با خاور واژگون شده و مصدومیت 9 نفر/مرگ سرنشین پراید به دلیل واژگونی در محور ساری به قائم‌شهر

مازندشورا: سخنگوی اورژانس مازندران از برخورد دو دستگاه پراید با یک دستگاه خاور واژگون شده در منطقه نوشهر که منجر به مصدومیت 9 نفر شده، خبر داد.

مازندشورا:ذکریا اشکپور  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری از برخورد دو دستگاه پراید با یک دستگاه خاور واژگون شده در منطقه نوشهر که منجر به مصدومیت 9 نفر شد خبر داد و درباره این حادثه اظهار کرد: اورژانس مازندران در ساعت چهار بامداد امروز در جریان این حادثه قرار گرفته است.


وی تصریح کرد: دو دستگاه پراید با خاور واژگون شده در منطقه امیررود نوشهر برخورد کردند.


سخنگوی اورژانس مازندران خاطر نشان کرد: در این حادثه 9 نفر مصدوم شدند که 7 نفر از مصدومان مرد که سن آنها از 20 تا 42 سال بوده و دو نفر دیگر از سرنشیانان پراید دو خانم 24 و 30 ساله بودند.


وی خاطر نشان کرد: مصدومان این حادثه توسط آمبولانس‌های پایگاه نوشهر و ملکار به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر منتقل شدند.


اشکپور اضافه کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی وضعیت عمومی مصدومان مناسب بوده و حال آنها وخیم گزارش نشده است.


وی در ادامه همچنین به تصادف منجر به مرگ واژگونی خودرو پراید در جاده قائمشهر به ساری اشاره کرد و افزود: در این حادثه که نزدیک پل ارطه اتفاق افتاده است یکی از سرنشیان پراید فوت  کرد و چهار مصدوم دیگر این حادثه که همگی آنها مرد بودند برای اقدامات درمانی به بیمارستان رازی قائم‌شهر منتقل شدند.


86004/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #پراید #حادثه #نوشهر #دستگاه #مازندران #برخورد #مصدومان #واژگون #منتقل #مصدوم #بیمارستان #قائم‌شهر #مصدومیت #واژگونی #منطقه #اورژانس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برخورد دو دستگاه پراید با خاور واژگون شده و مصدومیت 9 نفر/مرگ سرنشین پراید به دلیل واژگونی در محور ساری به قائم‌شهر

*

*


X https://sport45.site/