موج بازگشت مسافران کندوان و هراز را قفل کرد/ انسداد محور کندوان به‌منظور تخلیه بار ترافیکی

تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47616 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران:

موج بازگشت مسافران کندوان و هراز را قفل کرد/ انسداد محور کندوان به‌منظور تخلیه بار ترافیکی

مازندشورا: مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: تردد تمامی خودروها با توجه به حجم بالای خودروها و به‌منظور تخلیه بار ترافیکی از سمت تهران به شمال تا اطلاع ثانوی مسدود اعلام شده است.

مازندشورا:محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت تردد در محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: موج بازگشت سفرهای نوروزی محورهای هراز و کندوان را قفل کرد.

وی بیان کرد: درحال حاضر تردد تمامی خودروها با توجه به حجم بالای خودروها و به‌منظور تخلیه بار ترافیکی از سمت تهران به شمال  تا اطلاع ثانوی مسدود اعلام شده و شاهد حجم بسیار سنگین خودروها از شمال به سمت تهران در محور کندوان هستیم.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران ادامه داد: همچنین محدوده پارک جنگلی، چلاو و تونل تکاور از شمال به سمت تهران ترافیک بسیار سنگین و دیگر مقاطع به‌صورت نیمه‌سنگین است.

این مسؤول تصریح کرد: آمد و شد خودروها در محدوده قائم‌شهر به شیرگاه نیمه‌سنگین، زیراب به پل‌سفید سنگین و دواب تا ورسک نیمه‌سنگین است.

هاشمی یادآور شد: همچنین تردد خودروها در محور کیاسر به‌صورت پرحجم بوده و در برخی مقاطع شاهد ترافیک سنگینی در این محور هستیم که محدودیت یک‌طرفه شدن به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: همچنین در حال حاضر هزارچم محور کندوان و گدوک محور سوادکوه مه‌آلود و با کاهش دید همراه و بیشتر محورهای کناری بارانی و لغزنده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران در پایان گفت: با توجه به بازگشت مسافران از سفرها مهم‌ترین توصیه ما به مدیریت سفر است تا با مشکلی مواجه نشوند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کندوان #خودروها #مازندران #مدیریت #سنگین #همچنین #به‌صورت #سمت #نیمه‌سنگین #محورهای #تهران #راه‌های #بازگشت #مقاطع #تصریح #ترافیک #مسافران #محدوده #بسیار #ترافیکی #تخلیه #هستیم #به‌منظور #هاشمی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : موج بازگشت مسافران کندوان و هراز را قفل کرد/ انسداد محور کندوان به‌منظور تخلیه بار ترافیکی

*

*


X https://sport45.site/