طواف حریم امن الهی در خلوت‌های عاشقانه اعتکاف/خوشا به‌حال این دل‌های بی‌قرار

تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47618 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در پیام مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران به معتکفان عنوان شد

طواف حریم امن الهی در خلوت‌های عاشقانه اعتکاف/خوشا به‌حال این دل‌های بی‌قرار

مازندشورا: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: عید تطهیر در زلال جویبار اعتکاف مبارک‌تان باد و از خلوت‌های عاشقانه در حریم امن الهی به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری به‌مناسبت شروع ایام اعتکاف در پیامی به معتکفان اظهار کرد: عید تطهیر در زلال جویبار اعتکاف مبارک‌تان باد و از خلوت‌های عاشقانه در حریم امن الهی به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

در این پیام آمده است: سه روز در خلوت‌های عاشقانه به قصد تطهیر دل،  روح و جان در این عید ولادت حضرت امیر مومنان علی(ع)، پیشانی بر خاک می‌سایید و به سجده در برابر یگانه بی‌همتا،  اظهار عشق می‌کنید.

این عید تطهیر بر شما مبارک
 از چشمه‌های زلال معرفت سیراب می‌شوید و از آرامش در کنار محبوب به دور از هیاهوی دنیا جان تازه می‌گیرد و از تعلقات دور و دور‌تر می‌شوید...

معتکفان کوی یار:
سه روز در هوای حریم یار نفس می‌کشید و با آن دل بیقرار با قنوت دستانتان، مانند پروانه‌ای در حلقه مشتاقان وصل آیه‌های باران را تلاوت می‌کنید.

خوشا به‌حال این دل‌های بی‌قرار.

خوشا بحال‌تان که خدای خود را می‌خوانید و او کریم است و رحیم..

منتظران واقعی مصلح جهان:
این سه روز در پیشگاه حضرت حق ، برای ظهور آن مصلح جهانی و محبوب، که جهان تشنه معارف اوست دست به دعا بردارید و دعای فرجش را هر لحظه در این روزهای عاشقی زمزمه کنید.

در این خلوت‌های بی‌نظیر دعا و نیایش در برابر آن یگانه هستی بخش برای سلامتی خلف صالح حضرت امام روح الله(ره) چشم و چراغ امروز مستضعفان، مظلومان و مسلمانان جهان حضرت آیت‌الله العظمی الامام خامنه‌ای (مدظله‌العالی ) در این روز عزیز و در قنوت و سجده‌هاتان با خدای متعال برای ایشان دعا کنید.

العجل یا مولای یا صاحب الزمان     اللهم عجل لولیک الفرج ... آمین

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #خلوت‌های #تطهیر #اعتکاف #عاشقانه #معتکفان #می‌کنید #محبوب #یگانه #می‌شوید #بی‌قرار #به‌حال #دل‌های #اظهار #برابر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : طواف حریم امن الهی در خلوت‌های عاشقانه اعتکاف/خوشا به‌حال این دل‌های بی‌قرار

*

*


X https://sport45.site/