مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4762 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 مرداد 1395 -ساعت : 10:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه22:

عملیات عمرانی در بزرگراه شهید خرازی آغاز شد

مازندشورا: معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه22 از آغاز عملیات عمرانی در بزرگراه شهید خرازی ورودی شهرک شهید باقری و انسداد ورودی های این شهرک خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| فسایی خاطرنشان کرد: طبق برنامه زمان بندی شده از سوی معاونت فنی و عمران شهرداری تهران و در راستای اجرای عملیات عمرانی و احداث رمپ و لوپ های تقاطع های غیر هم سطح بزرگراه شهید خرازی ورودی های شهرک شهید باقری در منطقه 22 مسدود شد و طبق پیش بینی های صورت گرفته اجرای کامل این پروژه تا انتهای شهریور ماه طول خواهد کشید.
وی یادآور شد: این عملیات با هدف روان سازی ترافیک پهنه شمال غربی شهر تهران در بزرگراه شهید خرازی و تغییر مسیر شرق به شرق و غرب به غرب و تسهیل در دسترسی ها انجام می شود. به همین به منظور برای سهولت در رفت و آمد همشهریان به این نقطه از شهر تهران و همچنین ساکنین شهرک شهید باقری مسیرهای جایگزین بلوار کاشان-جدی اردبیلی و خیابان نهاوند- جدی اردبیلی در نظر گرفته شده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 اضافه کرد: بهره‌برداری از این پروژه سبب تقویت ارتباطات شرق به شرق و غرب به غرب شهر تهران از بزرگراه شهید خرازی شده و به این ترتیب ضمن کاهش گردش‌های اضافی، کاهش مصرف سوخت و زمان سفرهای درون شهری را در پی دارد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خرازی - بزرگراه - تهران - عملیات - ترافیک - گرفته - پروژه - اردبیلی - منطقه - اجرای - معاون - عمرانی - باقری -

نظر شما در مورد : عملیات عمرانی در بزرگراه شهید خرازی آغاز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها