هراز  و کندوان امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای هراز و کندوان

تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 47648 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران:

هراز و کندوان امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای هراز و کندوان

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: امروز 12 و فردا 13 فروردین ماه امسال محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره وضعیت ترد خودروها در محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت آمد و شد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین و قفل، محور سوادکوه پرحجم در ورودی نیمه‌سنگین و محور کیاسر عادی و روان است.

وی با اشاره به اینکه تعطیلات نوروز امسال ترافیک نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است، اضافه کرد: پیش‌بینی ما این است  در هفته جاری نیز شاهد ترافیک در محورهای مازندران باشیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه امروز 12 و فردا 13 فروردین ماه امسال محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود، افزود: همچنین محدودیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز و محدودیت تردد تریلی در محور سوادکوه نیز اعمال می‌شود.

قدمی تصریح کرد: در روز طبیعت شاهد استفاده از تریلی، کامیون،کامیونت، وانت و وسایل کشاورزی برای انتقال افراد به مناطق و تفرج‌گاه‌های سطح مازندران هستیم که لازم است افراد از این کار به شدت پرهیز کنند تا شاهد حوادث نباشیم.

وی یادآور شد: از لحاظ جوی نیز ارتفاعات محور کندوان مه‌آلود و سایر محورهای مازندران ابری و مستعد برای بارندگی بوده که لازم است رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از سبقت غیرمجاز تردد کنند.

رئیس پلیس راه مازندران درباره بحث تصادفات در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: در تعطیلات نوروزی امسال بحث تصادفات جرحی افزایش یافته ولی تصادفات منجر به فوت برابر سال گذشته بوده است.

قدمی در پایان گفت: مهم‌ترین موضوع توجه به توصیه‌ها و بحث مدیریت سفر است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #محورهای #کندوان #امروز #امسال #تصادفات #ترافیک #محدودیت #یافته #کامیون #تریلی #پرهیز #افراد #افزایش #کامیونت #اینکه #پرحجم #سنگین #یک‌طرفه #درباره #وضعیت #تعطیلات #سوادکوه #خودروها #گذشته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هراز و کندوان امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای هراز و کندوان

*

*


X https://sport45.site/