تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1397 - ساعت : 14:51

کد مطلب: 47650 چاپ به اشتراگ گذاشتن

زغال رایگان برای جلوگیری از قطع درختان

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری شهردار گرگان گفت: با توجه به حضور خانواده ها در فضاهای جنگلی و طبیعی و در دامان طبیعت به مناسبت 13 بدر و برای جلوگیری از قطع درختان و حفظ محیط زیست ذعال رایگان و کیسه زباله بین شهروندان توزیع می شود.

مازندشورا:موسی الرضا صفری اظهار کرد: در این پیوند 600 کیلوگرم کیسه زباله و چهار هزار بسته ذغال در سه محور ناهارخوران، هزارپیچ و النگدره توزیع خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین برای استفاده خانواده ها؛ پارک جنگلی النگدره، ناهاخوران و هزارپیچ (تپه سوگله) پاکسازی شده است.
صفری گفت: با هماهنگی شرکت آب و فاضلاب شهری نیز 15 تانکر آبرسانی به منظور تامین آب مورد نیاز خانواده در نظر گرفته شده که 9 تانکر در محور جنگل ناهارخوران، سه دستگاه در پارک جنگلی النگدره و سه دستگاه در هزارپیچ مستقر خواهد شد.
به گفته وی؛ کار کلرزنی آب تانکرها نیز توسط مرکز بهداشت شهرستان انجام می شود.
وی تصریح کرد: به منظور تسهیل در تردد مردم نیز 45 دستگاه اتوبوس اختصاص یافته که از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز دوشنبه 13 فروردین آماده ارائه خدمت به مردم در مسیرهای ناهارخوران، هزارپیچ و پارک بانوان است.
به گفته وی؛ این خودروها در مسیرهای مختلف درون شهری تردد کرده و خانواده ها را به مکان های گردشگری منتقل می کنند.
صفری همچنین از مردم خواست که به منظور حفظ، نگهداری و پاکسازی طبیعت؛ بقایای آتش را در مکان های تفریحی به طور کامل خاموش کنند.
وی ادامه داد که نیروهای خدماتی شهرداری بلافاصله پس از تخلیه تفرجگاه ها نسبت به پاکسازی مکان های حضور مردم اقدام خواهند کرد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #هزارپیچ #ناهارخوران #پاکسازی #خانواده #جنگل #النگدره #دستگاه #منظور #مسیرهای #جنگلی #ادامه #همچنین #تانکر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : زغال رایگان برای جلوگیری از قطع درختان

*

*


X https://sport45.site/