مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4766 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 مرداد 1395 -ساعت : 11:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد:

صدور بیش از 1500پروانه ساخت در بافت فرسوده طی سال94

مازندشورا: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از صدور بیش از 1500 پروانه ساخت در بافت فرسوده پایتخت در سال گذشته خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|عبادلله فتح اللهی با اعلام این خبر افزود: باید اعلام کنم که شاهد رشد نزدیک به 50 درصدی تعداد پروانه های تجمیعی در محدوده بافت فرسوده طی سال 94 نسبت به سال 93 بوده ایم.وی افزود: تعداد پروانه های تجمیعی نیز حدود 700 فقره بوده است.
فتح اللهی با تاکید بر اینکه قطعا اجرای بسته تشویقی جدید موجب رشد صدور پروانه ساخت و ساز در سال جاری خواهد شد، تصریح کرد: هم اکنون فرمول مشارکت در ساخت و ساز به نفع مالکان تغییر کرده است .این تغییر تمایل مالکان برای نوسازی را به نسبت به سال های قبل بیشتر کرده است.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران عنوان کرد: درحال حاضر در بخش کاهش هزینه ساخت ؛ بسته تشویقی ارایه شده به اهداف خود رسیده است.به عنوان مثال در گذشته تنها برای تعدادی از پلاک‌ها هزینه انشعابات رایگان بود، اما هم اکنون هزینه انشعابات برای ساخت و ساز در کل بافت‌های فرسوده به صفر رسیده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه فعالیت‌های گسترده فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را نیز در نوسازی بافت های فرسوده در دستور کار قرار داده ایم، گفت: خوشبختانه دفاتر خدمات نوسازی در ارتباط کامل با شهروندان تهرانی قرار دارند تا بتوانند با آگاه سازی شهروندان رونق بیشتری را در نوسازي بافت‌هاي فرسوده تهران شاهد باشیم.
فتح اللهی با تاکید بر اینکه شهروندان ساکن بافت فرسوده می توانند اطلاعات كامل و جامعی را از دفاتر نوسازي محلات به دست آورند، گفت: تمامي اقدامات برای نوسازي به ‌صورت سيستمي و اتوماسيوني انجام مي‌شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرسوده - نوسازی - شهروندان - هزینه - نوسازي - ساخت و ساز - پروانه - اینکه - اعلام - اللهی - تهران - افزود - رسیده - دفاتر - عنوان - انشعابات - تغییر - تاکید - تجمیعی - مدیرعامل - تشویقی - مالکان - اکنون - تعداد -

نظر شما در مورد : صدور بیش از 1500پروانه ساخت در بافت فرسوده طی سال94

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها