تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 08:34

کد مطلب: 47673 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توزیع 10هزار کیسه زباله در سنندج

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج گفت: شهرداری طبق تمهیدات انجام شده در 13 فروردین روز طبیعت 10 هزار کیسه زباله را در ورودی های شهر توزیع می کند.

مازندشورا:سیروان غفوری اظهار کرد: بر این اساس، نیروهای خدمات شهری مناطق سه گانه از ساعت های اولیه روز 13 فروردین اقدام به توزیع این نایلون ها در ورودی های شهر خواهند کرد.
وی افزود: بروشورهایی نیز در زمینه اهمیت حفاظت از طبیعت توسط این سازمان چاپ شده که همراه با نایلون های زباله در ورودی ها توزیع می شود.
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج یادآور شد: کامیون های حمل زباله نیز از بعدازظهر روز 13 فروردین در ورودی های شهر مستقر می شوند تا در بازگشت شهروندان زباله های جمع آوری شده را از مردم تحویل بگیرند.
وی با بیان اینکه حفظ و حراست از منابع طبیعی و طبیعت وظیفه تک تک شهروندان است، ابراز امیدواری کرد: شهروندان در این روز علاوه بر اینکه هیج زباله ای را در طبیعت رها نکنند نسبت به جمع آوری زباله های موجود در طبیعت هم اقدام کنند و سهمی در پاکیزه نگداشتن طبیعت داشته باشند. 
مردم سراسر کشور در روز 13 فروردین که با عنوان روز طبیعت نامگذاری شده است برای رقم زدن روزی شاد در پایان تعطیلات و آغاز سال کاری جدید به دامن طبیعت پناه می برند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #طبیعت #زباله #شهروندان #ورودی #فروردین #توزیع #اینکه #اقدام #سنندج #نایلون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توزیع 10هزار کیسه زباله در سنندج

*

*


X https://sport45.site/