تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47688 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توزیع 1500 بروشور آموزشی در جنوب تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 19 از آمادگی تفرجگاه های جنوب تهران برای میزبانی شهروندان در روز طبیعت خبر داد و گفت: یک هزار و 500 بروشور و100 کیلو کیسه ویژه پسماند خشک در راستای برنامه های حفاظتی و آموزشی در بین شهروندان توزیع می شود.

مازندشورا:پیمان قربانی افزود: محیط های تفرجگاهی، بوستان ها و فضاهای سبز با برنامه ریزی مناسب و آمادگی عوامل اجرایی به گونه ای مهیا شده است تا شهروندان با آرامش و ایمنی کامل این روز را در آغوش طبیعت سپری کنند.
وی به ارائه آموزش های بازیافت به شهروندان همزمان با این روز در 6 بوستان منتخب تاکید کرد و یادآور شد: این آموزش ها در بوستان های ولایت، 22 بهمن، شقایق، شریعتی، افرا و امام زاده علی اکبر(ع) انجام می شود ضمن اینکه خودروهای بازیافت برای جمع آوری پسماند خشک شهروندان در همه بوستان ها مستقر می شوند. 
وی اضافه کرد: در این روز تمامی 21 غرفه بازیافت در نواحی پنجگانه آماده دریافت پسماند و زباله های خشک از شهروندان است.
قربانی عنوان کرد: غرفه ایستگاه شادانه شامل نقاشی، آموزش برای شهروندان، پرسش و پاسخ به همراه جوایز در بوستان ولایت برگزار خواهد شد، ضمن اینکه نماز جماعت ظهر روز سیزدهم در بوستان های منتخب منطقه با حضور ائمه جماعات برگزار می شود.
وی یاد آور شد: در روز طبیعت پنج تانکر آب به منظور تأمین نیازهای آبی شهروندان و کنترل ومراقبت با هدف جلوگیری از آسیب رسیدن به درختان و پیشگیری از آتش سوزی در بوستان های ولایت، باران، شریعتی، حاشیه اتوبان خلیج فارس و شهرک گلریز استقرار می شوند.
قربانی با تاکید براهمیت حفظ طیبعت و فضای سبز بویژه در این روز افزود: برای جلوگیری از قطع درختان و یا صدمه زدن به طبیعت درحاشیه محور خلیج فارس، شاخه و سرشاخه هایی که در سایت چیپر جمع آوری شده برای تامین سوخت پخت و پز شهروندان تخلیه خواهد شد. 
به گفته شهردار منطقه 19 هماهنگی های لازم با نیروهای آتش نشانی، اورژانس و کلانتری به منظور تأمین امنیت شهروندان در این روز انجام و اکیپی از معبربان ها جهت رفع سد معبر و محدود کردن مسیرهای منتهی به بوستان ولایت با استقرار سه جرثقیل انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: پاکسازی عمومی وکامل تمامی بوستان ها ومکان های تفرجگاهی منطقه نیز پس از پایان این روز اجرا می شود.
منطقه 19 شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب غربی این شهر قرار دارد. این منطقه ب‍‍ا وس‍‍عت‍‍ی برابر 92 کی‍لومت‍ر مرب‍‍ع دارای پنج ن‍‍احی‍ه و 14 مح‍له است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بوستان #شهروندان #منطقه #ولایت #بازیافت #تهران #آموزش #طبیعت #قربانی #تأمین #منظور #درختان #استقرار #برگزار #جلوگیری #اینکه #منتخب #افزود #تاکید #شریعتی #پسماند #تفرجگاهی #تمامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توزیع 1500 بروشور آموزشی در جنوب تهران

*

*


X https://sport45.site/