تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47689 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گیلان با بحران زباله روبرو است

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس اداره محیط زیست آستانه اشرفیه گفت: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

مازندشورا:جعفر میرزایی گفت: با پیگیری این اداره و براساس هماهنگی های به عمل آمده و مکاتبات انجام شده مقرر شده تا دهیاری ها و شهرداری ها بصورت ویژه اقدام به پاکسازی مناطق گردشگری از زباله کنند.

وی افزود: همزمان توسط سمن های محیط زیستی آموزش چهره به چهره گردشگران و مسافران نوروزی به منظور تبیین وضعیت بحرانی منطقه از لحاظ زباله مورد توجه قرار گرفته است.

میرزایی به نمایندگی از حفاظت محیط زیست از تمامی گردشگران و طبیعت گردان درخواست کرد تا ضمن رعایت نظافت و پاکیزگی طبیعت از هرگونه دور ریز زباله در مناطق گردشگری و طبیعی جدا پرهیز کنند .

وی تصریح کرد: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

میرزایی خبرداد:در آستانه 13 فروردین، روز طبیعت، تعدادی از دهیاری های آستانه اشرفیه اقدام به پاکسازی مجدد مبادی ورودی روستایی و حرایم راه ها و کانالهای آبیاری کردند.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #زباله #طبیعت #میرزایی #گردشگران #آستانه #اذهان #گردشگری #پاکسازی #بحران #دهیاری #اقدام #گیلان #مناطق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : گیلان با بحران زباله روبرو است

*

*


X https://sport45.site/