ترافیک پر حجم در جاده های شمالی

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 13:39

کد مطلب: 47698 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پلیس راهنمایی و رانندگی کشور اعلام کرد

ترافیک پر حجم در جاده های شمالی

مازندشورا: پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: ترافیک در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه،رشت-قزوین و آزادراه های منتهی به مشهد و قم پر حجم است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی دوشنبه -۱۳ فروردین اعلام کرد: ترافیک در طول مسیر شمال به جنوب جاده ها کرج -چالوس،هراز و فیروزکوه،همچنین در استان گیلان در مسیر شمال به جنوب جاده رشت-قزوین در محدوده های رودبار،منجیل و لوشان پرحجم است.

بر اساس این گزارش، در روز طبیعت و همزمان با بازگشت مسافران نوروز، هر دو مسیر رفت و برگشت آزادراه های تهران-کرج و کرج-قزوین ترافیک پرحجم دارد و در استان خراسان رضوی آزاد راه ملک آباد-مشهد و جاده های قوچان-مشهد و تربت حیدریه-مشهد ترافیک پرحجم دارد.

همچنین در استان قم در جاده سلفچگان به قم و آزادراه تهران-قم ترافیک خودروها پرحجم گزارش شده است.

پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: سایر جاده های کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

بر اساس این گزارش مسیر اولنگ –شاهرود در استان های گلستان و سمنان، مسیر دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز و جاده فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان مسدود است.

پلیس راهنمایی و رانندگی در این گزارش اضافه کرد: در استان ایلام جاده دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین به علت ریزش کوه مسدود شده و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.

در استان خوزستان نیز مسیر شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل مسدود است.

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در این گزارش همچنین اعلام کرد: استان مازندران در مسیر بابلسر به بابل و بهشر بارش پراکنده باران وجود دارد و در استان گیلان، مسیر رشت به بندرانزلی مه گرفتگی گزارش شده است.

بر اساس این گزارش همچنین در استان آذربایجان شرقی(کمربندی آذرشهر به پل غله زار) به علت سیلابی شدن رودخانه پایه های پل شکسته شده و مسیر جایگزین از داخل شهر آذر شهر است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #گزارش #راهنمایی #ترافیک #رانندگی #پرحجم #همچنین #اعلام #تهران #مسدود #جایگزین #بابل #شیرین #رودخانه #قزوین #گیلان #محدوده #آزادراه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک پر حجم در جاده های شمالی

*

*


X https://sport45.site/