مسافران بازگشت خود را مدیریت کنند

تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 14:19

کد مطلب: 47699 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسعود حق لطفی:

مسافران بازگشت خود را مدیریت کنند

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به تردد قابل توجه خودرو از محورهای مواصلاتی استان گفت: برای بسیاری از مسافران آزادراه قزوین - کرج انتهای مسیر سفر است، بنابراین ضرورت دارد مسافران عزیز با احتیاط و بی شتاب رانندگی کرده و در هنگام خستگی استراحت کنند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود حق لطفی با اشاره به فرا رسیدن سیزدهم نوروز و روز طبیعت و پایان تعطیلات عید عنوان کرد: با توجه به سفرهای انجام شده به نقاط مختلف کشور و عبور از استان قزوین، شاهد ترافیک در محورهای بازگشت به پایتخت خواهیم بود.

وی افزود: از جمله این محورهای پر ترافیک آزادراه قزوین-کرج-تهران است که متاسفانه در مواقع پایان تعطیلات و هنگام بازگشت سفر شاهد تلفات و سوانح رانندگی در آن هستیم.

رییس شورای حمل و نقل استان اضافه کرد: بنابراین از مسافران عزیز خواهشمندیم زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و در هنگام خستگی حتما به اندازه ی کافی استراحت نمایند.

حق لطفی عنوان کرد: بیشتر سوانح رانندگی در نزدیکی شهرهای مقصد و در ساعات خواب آلودگی رخ می دهد، که این موضوع در خروجی محورهای استان قزوین به تهران نیز وجود دارد که این امر مستلزم هوشیاری، پرهیز از شتاب زدگی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان است تا به یاری خدا شاهد پایان سفرهایی خوش و بدون سانحه باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی ضمن آرزوی سیزده ای به یاد ماندنی برای شهروندان تاکید کرد: روز طبیعت فرصت مناسبی است تا بار دیگر جای خالی کیفیت در زندگی شهری خود را حس کرده و برای جبران آن تلاش کنیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #قزوین #استان #بازگشت #رانندگی #محورهای #پایان #شهرسازی #تهران #هنگام #سوانح #مسافران #مدیریت #ترافیک #طبیعت #مسعود #تعطیلات #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مسافران بازگشت خود را مدیریت کنند

*

*


X https://sport45.site/