تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 14:53

کد مطلب: 47703 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نامگذاری‌ اماکن به نام افرادازمطالبات‌ جامعه است

مازندشورا: شهردارآنلاین: نایب‌ رئیس‌ شورای شهر‌ تهران گفت: یکی از مطالبات‌ مردم جامعه،نامگذاری خیابان‌ها و اماکن به نام افراد است.

مازندشورا:سید ابراهیم امینی اظهار کرد: نامگذاری‌ خیابان‌ها و اماکن به نام افراد یکی از مطالبات‌ جامعه است و از وظایف‌ شورای شهر به شمار می‌رود.

نایب رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سئوال که آیا خود شما هم با این تغییر نام موافق هستید یا خیر, بیان کرد: هر وقت این پیشنهاد در صحن شورا مطرح شود نظر موافق و یا مخالف خود را اعلام خواهم کرد.

وی در خصوص اولویت‌ این طرح نسبت به سایر‌ طرح‌ها و لوایحی که وارد دستور شورا می‌شود، گفت: طرح‌ها و لوایح پیش از ورود به دستور, طبق‌ آیین‌نامه مقرراتی‌ دارند و برای بررسی طرح‌ها در صحن,  فوریتی‌ هم پیش‌بینی شده که می‌توانند خارج از نوبت و به محض‌ وصول‌ در دستور کار قرار بگیرند.

امینی تصریح کرد: ولی طرح‌ها و لوایح‌ دیگر بر اساس زمانی که وصول می شوند هر کدام زودتر به دست هیئت رئیسه‌ برسند، زودتر در دستور قرار می‌گیرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان مثال هیئت رئیسه‌ شورای شهر نمی‌تواند ابتدا طرح زوج و فرد را مورد بررسی قرار دهد و یا طرح نامگذاری اماکن را تصمیم گیری کند زیرا ملاک این است که کدام یک زودتر به هیئت‌ رئیسه رسیده‌ است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورا #دستور #طرح‌ها #شورای شهر #زودتر #اماکن #شورای #رئیسه‌ #جامعه #موافق #نامگذاری‌ #امینی #بررسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نامگذاری‌ اماکن به نام افرادازمطالبات‌ جامعه است

*

*


X https://sport45.site/