فضای مجازی؛ مهمان نا‌خوانده روز‌طبیعت

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 07:18

کد مطلب: 47713 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گزارش روز طبیعت در سوادکوه

فضای مجازی؛ مهمان نا‌خوانده روز‌طبیعت

مازندشورا: فضای مجازی مهمان مردم در طبیعت بود و نقش برجسته‌ای در جمع آنان داشت و این مهمان نا‌خوانده هم در خانواده‌ها جای خود را باز‌ کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سیزدهمین روز از فروردین‌ماه با حضور گسترده در طبیعت همراه است و شاید سیزده‌به‌در می‌شود تا برای یک‌سال انرژی ذخیره‌ شود.

شهرستان سوادکوه با جاذبه‌های زیبای طبیعی و گردشگری خود همواره از گزینه‌های علاقمندان به طبیعت‌گردی است.

امسال در سیزدهمین روز فروردین، هم‌زمانی با وفات حضرت زینب(س)، تأکید مسؤولان و رسانه‌ها بر لزوم مدیریت زمان سفر و شرایط ابر‌ناکی صبح باعث‌ شد تا استقبال مورد انتظار از حضور در طبیعت و فضای عمومی را شاهد نباشیم، هر‌چند در مناطق سازماندهی‌شده گردشگری شاهد افزایش گردشگران بودیم.

افزایش مسافران در مناطق گردشگری سوادکوه

رضا اسماعیل‌زاده مدیر پارک‌جوارم سوادکوه از حضور حدود ۶ هزار‌ نفر روز ۱۳ فروردین در پارک‌‌ جوارم خبر‌ داد و افزایش آن‌ را حدود ۳۰ درصدی نسبت به سال گذشته عنوان کرد.

ابراهیم امینی رئیس هیأت امنای امام‌زاده عبدالحق سوادکوه از افزایش ٢٠ درصدی مسافران روز سیزدهم فروردین‌ماه خبر‌ داد و گفت: حدود هزار‌ نفر برای روز ١٣ فروردین از امکانات این امام‌زاده استفاده کردند.

موسوی‌نژاد عضو هیأت امنای امام‌زاده ابو‌طالب سوادکوه نیز با بیان اینکه دو حسینیه با حدود هزار‌ نفر ظرفیت در امام‌زاده وجود‌ دارد، گفت: حدود هزار‌ و ٥٠٠ نفر در روز ١٣ فروردین از امکانات این امام‌زاده استفاده کردند.

بخشدار زبراب و سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان سوادکوه نیز با اشاره به مدیریت‌سفر توسط مسافران، گفت: در فضای عمومی شهرستان شاهد کاهش حضور مسافران ١٣ فروردین بودیم و گزارش‌های اولیه بیانگر افزایش گردشگران و مسافران در مناطق ساماندهی‌شده است.

فضای مجازی مهمان روز طبیعت

مشاهده‌های خبرنگار فارس هم بیانگر کاهش حضور در طبیعت عمومی شهرستان سوادکوه است که شرایط آب‌و هوای ابری صبح‌گاهی، مدیریت سفر در آخرین روز تعطیلات‌ عید که در وسط‌ هفته قرار‌ دارد و وفات حضرت زینب(س) و تبلیغات رسانه‌های مجازی در کاهش حضور در روز‌ طبیعت نقش‌ داشت.

فضای مجازی هم مهمان مردم در طبیعت بود و نقش برجسته‌ای در جمع آنان داشت و این مهمان نا‌خوانده هم در خانواده‌ها جای خود را باز‌ کرد.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سوادکوه #طبیعت #مسافران #فروردین #افزایش #امام‌زاده #شهرستان #هزار‌ #مهمان #مناطق #مجازی #عمومی #گردشگری #سیزدهمین #امکانات #استفاده #نا‌خوانده #بیانگر #امنای #فروردین‌ماه #مدیریت #شرایط #گردشگران #بودیم #گزارش #درصدی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فضای مجازی؛ مهمان نا‌خوانده روز‌طبیعت

*

*