تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 08:53

کد مطلب: 47720 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اتش سوزی مرگبار در بازار کیان اهواز

مازندشورا: شهردارآنلاین: ‌مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از کشته شدن 10 نفر در حادثه آتش‌سوزی سنگین در یک قهوه خانه در بازار کیان اهواز خبر داد.

مازندشورا:‌مقصود حق‌شناس اظهار کرد: به دنبال تماس شهروندی با سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ساعت 01:05 بامداد امروز (چهاردهم فروردین ماه) و گزارش وقوع حریق در یک قهوه‌خانه در بازار کیان اهواز واقع در نبش خیابان مدرس، بلافاصله اکیپ‌های آتش‌نشانی از سه ایستگاه همجوار به محل حادثه اعزام شدند و ظرف چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی با بیان اینکه آتش‌سوزی این قهوه خانه گسترده و سنگین بوده است، افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با شعله‌های سرکش آتش روبرو شدند که تمام قهوه خانه را در کام خود فرو برده بود.

حق شناس ادامه داد: آتش‌نشانان موفق به نجات شش نفر از شعله‌های گسترده این حریق شدند که همگی دچار مصدومیت‌هایی شده بودند. متاسفانه با وجود تلاش‌های بسیار آتش‌نشانان 10 نفر از حاضران در انتهای قهوه خانه محبوس شدند و جان باختند. در عملیات اطفا حریق سه نفر از آتش‌نشانان نیز مصدوم شدند. عملیات اطفای حریق در 10 دقیقه انجام شد ولی نیروهای آتش نشانی همچنان در محل حادثه حضور دارند. 

تا این لحظه در این حادثه 10 نفر کشته و 14 تن مصدوم شده‌اند.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #حادثه #آتش‌نشانان #اهواز #شعله‌های #مصدوم #عملیات #دقیقه #آتش‌نشانی #بازار #گسترده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اتش سوزی مرگبار در بازار کیان اهواز

*

*


X https://sport45.site/