تلاش برای ایمن‌سازی و شناسایی نقاط پر تصادف راه‌های کشور طی سه سال/ ۹۰ نقطه پر تصادف جاده‌های گیلان ایمن‌سازی و آشکارسازی شد

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 09:12

کد مطلب: 47726 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده سازمان راهداری در امور امینی راه‌ها:

تلاش برای ایمن‌سازی و شناسایی نقاط پر تصادف راه‌های کشور طی سه سال/ ۹۰ نقطه پر تصادف جاده‌های گیلان ایمن‌سازی و آشکارسازی شد

مازندشورا: یک عضو هیئت عامل و نماینده سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده ای در امور ایمنی راه‌ها گفت: ایمن‌سازی و اصلاح نقاط پر تصادف راه‌های کشور، نیازمند تأمین منابع مالی بیشتر است اما تلاش می‌شود تا در فرايندی سه‌ساله اين نقاط شناسايی و ایمن‌سازی شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، مهران قربانی، عضو هیئت عامل و نماینده این سازمان در امور ایمنی راه‌ها در جریان بازدید یکروزه  از راه‌ها و جاده‌های استان گیلان اظهار داشت: ایمن‌سازی و اصلاح نقاط پر تصادف راه‌های کشور، نیازمند تأمین منابع مالی بیشتر است اما تلاش می‌شود تا در فرايندي سه‌ساله اين نقاط شناسايي و ایمن‌سازی شوند.

وی افزود: برخی از این نقاط مثل تقاطع‌های غیره مسطح و تعریض جاده‌ها نیازمند منابع مالی بیشتر هستند که به‌محض تأمین منابع، اصلاح و ایمن‌سازی می‌شوند.

قربانی بابیان اینکه در استان گیلان ۹۰ نقطه یا محدوده پرخطر شناسایی‌شده است، اظهار داشت: آرام‌سازی، نصب تابلو‌های مکمل و تجهیزات لازم در تمامی این نقاط صورت گرفته است و اقدامات اساسی‌تر ایمنی در ۹ یا ۱۰ نقطه باقی‌مانده در میان‌مدت و بلندمدت انجام می‌شود.

عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اظهار داشت: استان‌های شمالی کشور و شهر‌های زیارتی جزء نقاط گردشگر پذیر در تعطیلات نوروزی هستند و به همین دلیل این مسیر‌ها به لحاظ شرایط ایمنی و ترافیکی مورد ارزیابی و بازرسی بیشتر قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه ۳ عامل خستگی و خواب‌آلودگی، حواس‌پرتی و عجله در تصادفات نوروز امسال نقش داشته است، تصریح کرد: رانندگان در مسافت‌های طولانی حتماً استراحت ۱۵ دقیقه‌ای پس از ۲ ساعت رانندگی را جدی بگیرند تا سفر ایمن‌تری را برای خود، خانواده و سایر هم‌وطنان فراهم کنند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #ایمن‌سازی #گیلان #منابع #ایمنی #اظهار #بیشتر #راه‌ها #تصادف #راهداری #اصلاح #تأمین #اینکه #نیازمند #جاده‌ای #جاده‌های #راه‌های #حمل‌ونقل #نماینده #قربانی #استان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تلاش برای ایمن‌سازی و شناسایی نقاط پر تصادف راه‌های کشور طی سه سال/ ۹۰ نقطه پر تصادف جاده‌های گیلان ایمن‌سازی و آشکارسازی شد

*

*


X https://sport45.site/