تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 10:31

کد مطلب: 47728 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بامداد امروز؛

وقوع دو حادثه حریق در تهران /خودروهای گرانقیمت در آتش سوختند

مازندشورا: شهردارآنلاین: بامداد امروز یک ساختمان اداری و یک انبار به وسعت 3 هزار متر دچار حریق شد.

مازندشورا:جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در خصوص وقوع حریق در بامداد امروز گفت: ساعت ۰۳:۰۵ بامداد یک مورد آتش سوزی گسترده در بلوار بروجردی- ابتدای خیابان نوروزی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد.

او افزود: با دریافت این خبر بلافاصله ۴ ایستگاه به محل اعزام شدند که مشخص شد انباری به وسعت ۳هزار متر مربع که نیمی از آن سوله مسقف و بقیه محوطه و حیاط بود کاملا شعله ور است، همچنین محل آتش سوزی کارگاهی بود که مقدار بسیار زیادی کاغذهای خرد شده به صورت باز و بسته بندی در آن قرار داشت و کاملا شعله ور بود.

ملکی با بیان این مطلب که در غرب این مرکز هم ساختمان ۴طبقه مسکونی قرار داشت که آتش به سرعت در حال پیشروی به سمت آن بود گفت: به دلیل حساسیت های موجود آتش نشانان از چند جهت وارد عمل شدند تا سریع به کانون اصلی آتش سوزی دست پیدا کنند. برای این منظور حتی مجبور شدند سقف چند قسمت را هم شکاف دهند.

به گفته او همچنین در ابتدا خبرهایی می رسید که دو نفر کارگر افغان در داخل سوله گرفتار هستند که خوشبختانه هر دو نفر با اقدامات سریع آتش نشانان بدون آسیب نجات پیدا کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع حریق دیگری در جاده قدیم کرج خبر داد و گفت: بلافاصله ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. محل حادثه ساختمانی ۶ طبقه بود که خود ساختمان هم مجهز به سیستم اطفای حریق و آتش نشانی بود.

وی اضافه کرد: در طبقه منهای یک ۶ دستگاه خودرو پارک شده بود که ۴دستگاه خودرو شامل هیوندا، سوزوکی و لکسوز دچار آتش سوزی شده بودند.

ملکی توضیح داد: در این حادثه سه دستگاه خودرو کاملا سوخت و لکسوز از قسمت موتور و بدنه دچار آسیب شد. خوشبختانه مورد آسیب دیدگی و مصدومیت نداشتیم.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نشانی #حادثه #کاملا #خودرو #بامداد #سمت #دستگاه #لکسوز #خوشبختانه #همچنین #سخنگوی #ایستگاه #اعزام #ساختمان #نشانان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وقوع دو حادثه حریق در تهران /خودروهای گرانقیمت در آتش سوختند

*

*


X https://sport45.site/