افزایش ۱۸ درصدی میزان تردد در استان همدان

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 10:40

کد مطلب: 47729 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در تعطیلات نوروز صورت گرفت:

افزایش ۱۸ درصدی میزان تردد در استان همدان

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از افزایش ۱۸ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، محمد رودباری در گفتگویی اظهار کرد: امسال از آغاز طرح نوروزی (دوازدهم اسفند ۹۶ تا سیزدهم فروردین ۹۷) ۹ میلیون و ۹۲۱ هزار تردد در محورهای ارتباطی استان همدان ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه این میزان نسبت به ایام نوروز سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است، افزود: پارسال نیز در ایام عید ۸ میلیون و ۳۳۹ هزار تردد در استان همدان ثبت شد.

رودباری تعداد وسایل نقلیه وارد شده به استان را ۱۰۳ هزار خودرو بیان کرد و گفت: تعداد وسایل نقلیه خارج شده از استان نیز ۹۷ هزار خودرو بوده است.

وی همچنین تعداد وسایل نقلیه سنگین را ۵۴ هزار خودرو عنوان کرد و گفت: سهم وسایل نقلیه سنگین از کل وسایل نقلیه عبوری ۱۰ درصد گزارش شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان به میزان تخلفات رانندگی اشاره کرد و یادآور شد: در ایام یاد شده همچنین ۷۲ هزار سرعت غیرمجاز توسط دوربین‌های ثبت سرعت تخلف گزارش شده که ۱۳ درصد از کل ترددها بوده است.

محمد رودباری تعداد فاصله غیرمجاز را ۵۶ هزار تردد بیان کرد و گفت: متوسط سرعت وسایل نقلیه نیز در این مدت ۸۲ کیلومتر گزارش شده است.

این مسئول در ادامه با تأکید بر اینکه پرترددترین محور استان همدان در ایام تعطیلات نوروز، محور همدان - صالح‌آباد با ۵۵ هزار و ۸۰۰ تردد بوده است، تصریح کرد: ساعت اوج تردد نیز در این ایام ۱۸ تا ۱۹ گزارش شده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #همدان #نقلیه #وسایل #گزارش #نوروز #خودرو #میزان #تعداد #همچنین #غیرمجاز #سنگین #میلیون #راهداری #افزایش #رودباری #تعطیلات #اشاره #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش ۱۸ درصدی میزان تردد در استان همدان

*

*


X https://sport45.site/