تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 10:45

کد مطلب: 47733 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش سرویس دهی متروی اصفهان تاساعت۲۱

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه از ۱۴ فروردین مترو تا ساعت ۲۱ خدمات رسانی می‌کند، گفت: سرویس‌دهی به مسافران تا ایستگاه صفه تا ساعت ۱۵ انجام می‌شود.

مازندشورا:علیرضا صلواتی با توجه به راه اندازی آزمایشی کامل خط یک مترو اظهار داشت: از ۱۴ فروردین قطار شهری به صورت رسمی از ایستگاه قدس تا ایستگاه صفه فعالیت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هر روز قطار شهری با سرفاصله ۱۵ دقیقه حرکت می‌کند، افزود: البته باید توجه داشت که قطار شهری هر روز از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه آغاز بکار می‌کند و تا ساعت ۱۵ تا ایستگاه صفه و از ساعت ۲۱ تا ایستگاه آزادی خدمات رسانی می‌کند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه همه ایستگاه‌های خط یک خدمات لازم را به شهروندان ارائه می‌دهد، گفت: ایستگاه میدان امام حسین (ع) از سمت چهارباغ پایین و ایستگاه میدان انقلاب نیز سمت سید علی خندان به مسافران سرویس دهی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی بین انواع سیستم حمل و نقل عمومی در دستور کار شهرداری قرار دارد، افزود: از این رو در شهرک قدس، تقاطع ۲۵ آبان، میدان امام حسین (ع) و میدان آزادی ترکیب خطوط مترو و اتوبوس دیده شده است.

صلواتی اضافه کرد: همچنین ایستگاه‌های دوچرخه در کنار ایستگاه‌های مترو نیز راه‌اندازی خواهد شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ایستگاه #میدان #می‌کند #ایستگاه‌های #اینکه #شهرداری #سمت #خدمات #اصفهان #آزادی #دقیقه #سرویس #افزود #صلواتی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش سرویس دهی متروی اصفهان تاساعت۲۱

*

*


X https://sport45.site/