تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 10:55

کد مطلب: 47739 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توقف ماشین سرعت بی قانونی توسط شهردار

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه شورای شهر پنجم با شفافیت در عملکرد، صداقت در گفتار و اصلاح روند گذشته، در مسیر تحقق خواسته های مردم حرکت کرده است، گفت: شهری را تحویل گرفتیم که محیط زیست، ترافیک و شهرسازی آن دچار بحران بود.

مازندشورا:حسن خلیل آبادی افزود: از «بوستان» تا «آرامستان» تهران را فروخته بودند و با درآمدش شهر را اداره می کردند، به طوری که سهم درآمدهای پایدار در بودجه سال های گذشته تنها 25 درصد بود اما تلاش کرده ایم، در سال جاری این سهم به 40 درصد برسد.

وی با اشاره به اینکه فروش فضا، زمین، ساختمان و تراکم نمی تواند پاسخگوی هزینه های شهر باشد، اظهار کرد: به عنوان نمونه در شمال شهر بیش از 350 هزار واحد مسکونی خالی و بدون مشتری وجود دارد و این در حالی است که شهرداری تهران با صدور بخشنامه های هولوگرام و شورای معماری مناطق، ماشین پرسرعت بی قانونی در شهر را به توقف وا داشت.

خلیل آبادی با بیان اینکه با وجود مشکلات موجود به پیمان و عهدی که برای جلوگیری از تخلفات، رانت خواری ها و سوءاستفاده ها با مردم بستیم وفادار مانده ایم، تصریح کرد: اکنون شهرداری تهران بر مدار قانون حرکت می کند و امور شهر با شفافیت و صداقت پیش می رود.

این عضو شورای شهر تهران در پایان با تقاضا از مردم برای مشارکت در امور شهر، خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک و همت شهروندان، بتوانیم شهر پرمسأله تهران را به سمت شکوفایی پیش ببریم و به شهری پرامید تبدیل کنیم.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #شورای #شورا #شهرداری #اینکه #آبادی #ماشین #قانونی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توقف ماشین سرعت بی قانونی توسط شهردار

*

*


X https://sport45.site/