مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4774 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 مرداد 1395 -ساعت : 13:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار داکار:

برگزاری اجلاس شورها و شهرداران دید جهان نسبت به تهران را تغییر داد

مازندشورا: شهردار داکار پایتخت کشور سنگال تهران را شهری تمیز و بسیار سر سبز توصیف کرد و گفت:پایتخت ایران می تواند الگوی مناسبی برای سایر شهرهای دنیا در زمینه توسعه باشد.

مازندشورا:

بلدیه|«خلیفا سال» با بیان اینکه در تهران برخی از شهروندانی که مسئول نظافت نیستند بدون دریافت مبلغی شهر را از وجود زباله پاک می کنند، اظهار کرد: این کلانشهر از جمله شهرهایی است که می تواند الگوی موثری برای سایر شهرهای دنیا باشد چرا که مردمی باهوش دارد و مدیریت شهری آن در حل معضلات آن گام های موثری برداشته است.
شهردار داکار با اشاره به اینکه اجلاس شوراها و شهرداران ۲۰۱۶ جالب و پر محتوا بوده است، تصریح کرد: من نیز یکی از سخنرانان این اجلاس بودم که توانستم اطلاعات کاملی از شهر و کشور خود ارائه کنم و همین طور نیز از مطالب مطرح شده در اجلاس استفاده کرده و بهره ببرم.
وی با تاکید بر اینکه آلودگی هوا و ترافیک از معضلاتی است که در سراسر دنیا دیده می شود، ادامه داد: همه شهرها در دنیا باید برای حل این معضلات با تبادل اطلاعات به راهکارها و اقدامات علمی و تخصصی دست پیدا کنند تا گام مثبتی در این راه برداشته شود.
شهردار سنگال به حضور متکدیان در شهر اشاره کرد و افزود: این مشکل یکی از مواردی است که در بسیاری شهرهای دنیا شاهد آن هستیم و می بایست برای آن نیز راه چاره ای بیاندیشیم زیرا که با وجود این قشر چهره شهرها نازیبا می شود.
وی با تاکید بر اینکه برگزاری این اجلاس دید جهان را نسبت به تهران و مردمانش تغییر داد، اضافه کرد: تا قبل از این همایش دنیا دید دیگری نسبت به پایتخت کشور ایران داشت، بسیاری آن را کویر، کثیف، آلوده و با شهروندانی عصبانی و اخمالو می پنداشتند، این در حالی است که این اجلاس دید بسیاری را نسبت به تهران مثبت کرده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجلاس - اینکه - تهران - بسیاری - شهردار - برداشته - اشاره - اطلاعات - تاکید - معضلات - شهرها - شهروندانی - برگزاری - داکار - شهرداران - تغییر - موثری - شهرهای -

نظر شما در مورد : برگزاری اجلاس شورها و شهرداران دید جهان نسبت به تهران را تغییر داد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها