تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47743 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمد علیخانی در گفت و گو با شهردار آنلاین:

نجفی می گوید مصلحت شهر بر انتخاب شهردار جدید است

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر در خصوص جلسه هم اندیشی برای استعفای شهردار تهران گفت: نجفی همچنان بر استعفا تاکید دارد و می گوید مصلحت شهر بر انتخاب شهردار جدید است.

مازندشورا:محمد علیخانی رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در گفت وگو با شهردار آنلاین در خصوص جلسه هم اندیشی شورای شهر درباره استعفای محمدعلی نجفی شهردار کنونی تهران گفت: با وجود خروج نجفی جلسه همچنان ادامه دارد و اعضا در حال بحث و تبادل نظر درباره وضعیت شهرداری هستند.

او با تکذیب بحث انتخاب سرپرست در جلسه هم اندیشی افزود: همچنان صحبت ها بر سر پذیرفتن یا نپذیرفتن استعفای شهردار است، عده ای از اعضا موافق و عده دیگری مخالف استعفا او هستند و در این خصوص باید به اجماع برسیم .

این عضو شورای شهر با اشاره به اصرار نجفی بر خروج از شهرداری گفت: نجفی صبح امروز بار دیگر بر با حضور در جلسه بر استفعای خود اصرار کرد و گفت که این مسئولیت تاثیر زیادی بر بیماری او می گذارد و مصلحت شهر بر انتخاب فرد جدیدی است. 

علیخانی همچنین به جلسه نوزدهم فروردین اشاره کرده و گفت: قطعا نمی توان در جلسه نوزدهم هم در مورد گزینه های بعدی بحث کرد و با این سرعت نباید تصمیم گرفت، اما فعلا می توان به انتخاب سرپرست بسنده کرد.

به گفته ی او در صورت پذیرفتن استعفای نجفی یکی از معاونان یا شهرداران مناطق به عنوان سرپرست عهده دار امور شهر خواهد شد.

 

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهردار #استعفا #علیخانی #سرپرست #شورای شهر #شورا #استعفای #شورای #نوزدهم #پذیرفتن #اصرار #اشاره #همچنان #مصلحت #آنلاین #تهران #اندیشی #درباره #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نجفی می گوید مصلحت شهر بر انتخاب شهردار جدید است

*

*


X https://sport45.site/