پیش‌بینی ترافیک سنگین پایان هفته‌ای در محورهای مازندران/مسافران بازگشت از سفر را به روز جمعه موکول نکنند

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 47759 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران عنوان کرد

پیش‌بینی ترافیک سنگین پایان هفته‌ای در محورهای مازندران/مسافران بازگشت از سفر را به روز جمعه موکول نکنند

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: روزهای پایانی هفته جاری نیز شاهد ترافیکی سنگینی در محورهای استان خواهیم بود.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت تردد خودروها در محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خوروها در محورهای هراز و کندوان از شمال به جنوب به‌صورت نیمه‌سنگین است.

وی با اشاره به تردد پرحجم خودروها در محورهای ورودی شهرها در محور سوادکوه، افزود: همچنین آمد و شد خودروها در محور کیاسر به‌صورت عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش حدود 30درصدی حجم تردد خودروها در محورهای مازندران، افزود: طی تعطیلات نوروزی بیشتر روزها شاهد ترافیکی سنگین در محورها بودیم که دلیل آن افزایش حجم تردد خودروها بوده است.

این مسؤول با بیان اینکه باتوجه به شرایط روزهای پایانی هفته جاری نیز شاهد ترافیکی سنگینی در محورهای استان خواهیم بود، افزود: توصیه ما به مسافران این است بازگشت از سفرهای نوروزی را به روز جمعه موکول نکنند.

قدمی درباره وضعیت تصادفات در محورهای مازندران گفت: تعداد تصادفات منجر به فوت باتوجه به افزایش حجم تردد خودروها برابر سال گذشته بوده که توصیه ما به مسافران این است از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز پرهیز کنند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #محورهای #مازندران #خودروها #افزود #افزایش #مسافران #نوروزی #باتوجه #تصادفات #توصیه #ترافیکی #به‌صورت #موکول #بازگشت #نکنند #درباره #سنگین #وضعیت #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیش‌بینی ترافیک سنگین پایان هفته‌ای در محورهای مازندران/مسافران بازگشت از سفر را به روز جمعه موکول نکنند

*

*


X https://sport45.site/