تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 14:50

کد مطلب: 47762 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آموزش فرهنگ ترافیک برای بیش از6000شهروند

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران گفت: در سال 96 برای بیش از 6000 نفر از شهروندان محلات هسته مرکزی پایتخت، کلاس‌های «آموزش فرهنگ ترافیک» برگزار شد.

مازندشورا:سجاد زارع صفت با تاکید بر این که در سال‌های اخیر، نقش آموزش در کاهش حوادث رانندگی و توجه به قانون از سوی رانندگان و راکبان وسایل نقلیه و همچنین عابران پیاده کاملا ملموس بوده است، افزود: این موضوع ناشی از استمرار دوره‌های مختلف آموزشی است که در سال های اخیر و به صورت جدی در دستور کار واحد آموزش معاونت های ترافیک مناطق مختلف شهر تهران قرار گرفته است.

 وی تصریح کرد: از آنجایی که منطقه 11 در بافت مرکزی شهر تهران قرار دارد و تردد در آن نیز بسیار زیاد است؛ کلاس‌ها و کارگاه‌های مختلف آموزشی را با تمام مشکلات و سختی‌هایی که در این راه وجود دارد، برگزار کردیم تا بتوانیم سهمی در کاهش معضلات و نواقصی که بخاطر عدم رعایت فرهنگ ترافیک در پایتخت وجود دارد، داشته باشیم.

زارع صفت با اشاره به این که به طور متوسط در هرماه بیش از 500 شهروند در سنین مختلف مخاطب برنامه های آموزشی مذکور بوده اند؛ ادامه داد: بیشتر این کلاس ها و کارگاه ها برای دانش آموزان مدارس بوده، چون اعتقاد داریم فرهنگ سازی در این سنین بسیار تاثیرگذار است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 افزود: همچنین سرای محلات و مهد کودک ها نیز جزو سایر اماکنی می باشند که به صورت مستمر، شاهد اجرای برنامه هایی برای اصلاح رفتارهای ترافیکی شهروندان بوده اند و در عین حال، دوره هایی نیز برای رانندگان اتوبوس های درون شهری و تاکسیرانان نیز برگزار کردیم تا نحوه برخورد مناسب با شهروندان را فرا بگیرند و قوانین راهنمایی و رانندگی را نیز یکبار دیگر مرور کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، زارع صفت تاکید کرد: برای سال جدید هم اجرای برنامه های آموزشی به صورت جدی در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 11 قرار داد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ترافیک #مختلف #آموزشی #منطقه #آموزش #برنامه #فرهنگ #برگزار #بسیار #شهروندان #کردیم #اجرای #شهرداری #دستور #رانندگی #تاکید #رانندگان #همچنین #معاونت #افزود #تهران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آموزش فرهنگ ترافیک برای بیش از6000شهروند

*

*


X https://sport45.site/